Soutěž o poukaz na nákup v hodnotě 500,- Kč na oblecenibalu.cz

V soutěži hrajeme o slevový poukaz na nákup v hodnotě 500,- Kč v internetovém obchodě s kojeneckým oblečením, potřebami, dětským nábytkem, hračkami apod. www.oblecenibalu.cz. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 9.6.2018. Výhru získala Jana Zjavková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.oblecenibalu.cz https://www.facebook.com/kojenecke.obleceni.BALU/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.oblecenibalu.cz

Na stránkách internetového obchodu www.oblecenibalu.cz můžete nakupovat především produkty zaměřené na miminka a maminky. Kojenecké oblečení, kojenecké potřeby, hračky pro miminka, nábytek na zařízení dětských pokojíčků, ale i nábytek pro předškoláky. V e-shopu najdete také ručně háčkováné a pletené čepičky nebo celé kojenecké soupravy a můžete si je nechat vyrobit i na přání.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Slevový poukaz na nákup v hodnotě 500,- Kč na www.oblecenibalu.cz

781 komentářů u „Soutěž o poukaz na nákup v hodnotě 500,- Kč na oblecenibalu.cz“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *