Soutěž o poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v e-shopu Pextex.cz

V soutěži hrajeme o poukaz na nákup v e-shopu Pextex.cz v hodnotě 500,- Kč. Vybírat můžete z oblečení, módních doplňků, obuvi, kabelek a batohů, z dek, ručníků, osušek a z dalšího zboží. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 31.8.2018. Výhru získala Lucie Buriánková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.pextex.cz https://www.facebook.com/PexTex.cz

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.pextex.cz

Internetový obchod s oblečením www.pextex.cz nabízí i netradiční barevné kombinace a velikosti. V e-shopu naleznete nejen dámské, pánské, dětské oblečení, obuv a módní doplňky, ale například také tašky, batohy, kabelky, ručníky, osušky, deky a další produkty.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Poukaz na nákup v e-shopu Pextex.cz v hodnotě 500,- Kč

425 komentářů u „Soutěž o poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v e-shopu Pextex.cz“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *