Soutěž o poukaz v hodnotě 500,- Kč na nákup v e-shopu Pradlo-plavky-ivka.cz

V soutěži hrajeme o voucher na slevu v hodnotě 500,- Kč na nákup v e-shopu http://pradlo-plavky-ivka.cz/, ve kterém najdete dámské spodní prádlo, plavky, noční prádlo i sportovní oblečení. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 3.6.2018. Výhru získala Pavlína Szotkowská, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.Pradlo-plavky-ivka.cz https://www.facebook.com/pradlo.plavky.ivka/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.Pradlo-plavky-ivka.cz

V internetovém obchodě Pradlo-plavky-ivka.cz vybírejte z kvalitního spodního dámského prádla, dvoudílných a jednodílných plavek, z nočních pyžam, sportovního spodního prádla a oblečení… Značkové prádlo známých výrobců Naturana a Úpavan je komfortní, příjemné na nošení, precizně zpracované.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Slevový poukaz v hodnotě 500,- Kč na nákup v e-shopu Pradlo-plavky-ivka.cz – je třeba objednat minimálně za 501,- Kč bez poštovného, aby slevový kód při zadání fungoval a částka 500,- Kč se z nákupu odečetla.

918 komentářů u „Soutěž o poukaz v hodnotě 500,- Kč na nákup v e-shopu Pradlo-plavky-ivka.cz“

  1. Bezešvé kalhotky AXIRYA INSERTI IN001 – 3ks – 4 barevné variace: bílá, černá, azurová, růžová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *