Soutěž o Resist perfektní čístící olej v hodnotě 690 Kč

V soutěži hrajeme o kvalitní kosmetiku Paula´s Choice z řady Resist, perfektní čístící olej v hodnotě 690 Kč. Olej Resist obsahuje směs rostlinných olejů, tj. olej slunečnicový, kokosový, mokřadkový, jojobový a olej z hroznových semen. Rychle rozpouští make-up, odstraňuje nečistoty a zároveň zanechává pokožku měkkou a hladkou, a to bez zbytečného pocitu mastnoty. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 20.5.2019.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.americkakosmetika.cz https://www.facebook.com/americkakosmetika/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výhercům zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.americkakosmetika.cz

Luxusní americká kosmetika Paula´s Choice je určená pro ženy a muže, pro pleť normální, ale i problematickou. Celou nabídku této značky najdete v e-shopu Americkakosmetika.cz, rozdělenou podle kategorií, řad nebo podle účinků, které potřebujte. Kosmetika je vyvíjená se vší pečlivostí, netestovaná na zvířatech a neobsahuje dráždivé příměsi.

Aktuální soutěžní otázky:

18.-20.5. odpovídejte na otázku: O co byste si chtěli zahrát příště https://www.americkakosmetika.cz/?

Výhra v soutěži:

Resist perfektní čístící olej v hodnotě 690 Kč

441 komentářů u „Soutěž o Resist perfektní čístící olej v hodnotě 690 Kč“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *