Soutěž o roční předplatné Sudoku-k a hlavolam CUTS pocket

V soutěži hrajeme o dvě výhry. První výherce získá magnetický hlavolam pro dospělé CUTS Pocket – na cesty i na doma. Druhý výherce získá roční předplatné měsíčníku Sudoku-k pro pokročilé nebo se střední obtížností – dle výběru. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 26.12.2018. Výhry získávají Jana Valgová (Magnetický hlavolam pro dospělé CUTS Pocket – na cesty i na doma) a Marie Koudelková (Roční předplatné měsíčníku Sudoku-k pro pokročilé nebo se střední obtížností – dle výběru), gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.sudoku-k.eu https://www.facebook.com/sudokuk/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výhercům zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.sudoku-k.eu

Mozkové buňky je třeba trénovat od dětství až po stáří. Sudoku a různé typy hlavolamů nás baví napříč generacemi i zájmy. Na stránkách Sudoku-k.eu najdete měsíčník Sudoku-k s možností předplatného, ale i k online vyzkoušení. Kromě toho také informace o novém typu magnetického hlavolamu CUTS s různými formami obtížností vhodný pro děti i dospělé. Nejčerstvější novinkou je stolní hra CUTS.

KONEC SOUTĚŽE

Výhry v soutěži:

První výherce získá magnetický hlavolam pro dospělé CUTS Pocket – na cesty i na doma
Druhý výherce získá roční předplatné měsíčníku Sudoku-k pro pokročilé nebo se střední obtížností – dle výběru

219 komentářů u „Soutěž o roční předplatné Sudoku-k a hlavolam CUTS pocket“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *