Soutěž o roční předplatné Sudoku-k a hlavolam CUTS Senior

V soutěži hrajeme o dvě výhry. První výherce získá roční předplatné měsíčníku Sudoku-k pro pokročilé nebo se střední obtížností – dle výběru. Druhý výherce získá hlavolam CUTS Senior, který mohou luštit i prarodiče s dětmi. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 6.7.2018. Roční předplatné získala Leona Ďuricová a druhou výhru hlavolam CUTS Senior získala oluša, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.sudoku-k.eu https://www.facebook.com/sudokuk/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výhercům zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.sudoku-k.eu

Mozkové buňky je třeba trénovat od dětsví až po stáří. Sudoku a různé typy hlavolamů nás baví napříč generacemi i zájmy. Na stránkách Sudoku-k.eu najdete měsíčník Sudoku-k s možností předplatného, ale i k online vyzkoušení. Kromě toho také informace o novém typu magnetického hlavolamu CUTS s různými formami obtížností vhodný pro děti i dospělé. Nejčerstvější novinkou je stolní hra CUTS.

KONEC SOUTĚŽE

Výhry v soutěži:

První výherce získá roční předplatné měsíčníku Sudoku-k pro pokročilé nebo se střední obtížností – dle výběru
Druhý výherce získá hlavolam CUTS Senior

263 komentářů u „Soutěž o roční předplatné Sudoku-k a hlavolam CUTS Senior“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *