Soutěž o ručně malovaný keramický podnos NAVIDAD

V soutěži hrajeme o krásný keramický podnos NAVIDAD, ručně vyráběný a malovaný ve Španělsku. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 25.11.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.spanelska-keramika.cz

Internetový obchod www.Spanelska-keramika.cz se specializuje na keramiku dováženou ze Španělska. Ručně vyráběná a malovaná keramika je vhodná do myčky i mikrovlnky. Vybírat můžete podle typu keramiky, nebo keramiku v oblíbeném dekoru. Na e-shopu naleznete např. mísy, džbány, podnosy, talíře, šálky…

Aktuální soutěžní otázky:

13.-14.11. odpovídejte na otázku: Z kolika produktů můžete vybírat v dekoru CANARIS https://spanelska-keramika.cz/kategorie-produktu/dekory/canarias/?

15.-16.11. odpovídejte na otázku: Jaké rozměry má https://spanelska-keramika.cz/produkt/dekory/canarias-podnos-rizada/?

Výhra v soutěži:

NAVIDAD ručně malovaný podnos obdélníkový ze Španělska

107 komentářů u „Soutěž o ručně malovaný keramický podnos NAVIDAD“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *