Soutěž o ručně vyráběný svícen ROSE

V soutěži hrajeme o luxusní svícen ROSE z borosilikátového skla s minerály v hodnotě 1.290,- Kč. Svícen je nejen nádherným designovým kouskem do každého interiéru, ale má vliv také na harmonizaci energie v prostoru. A samozřejmě i hořící svíčka a tanec světla ve skle s minerály navodí kouzelnou atmosféru pokoje či kanceláře i vnitřní psychiky 🙂 Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 4.6.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.ViaHuman.cz https://www.facebook.com/viahuman

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.ViaHuman.cz

Na stránkách internetového obchodu ViaHuman.cz naleznete unikátní designové kousky s praktickým využitím harmonizace vody i prostoru. Originální, ručně vyráběné harmonizační karafy, poháry, těžítka nebo svícny a průtokový harmonizér. Pečlivá ruční výroba, osobní přístup výrobce ke každému kousku, použitý materiál a minerály dělají z každého produktu jedinečný skvost.

Aktuální soutěžní otázka:

14.-15.2. odpovídejte na otázku: Kolik karaf je nyní v e-shopu ve stálé nabídce a můžete si nechat vyrobit karafu dle svého přání https://viahuman.cz/?

16.-17.2. odpovídejte na otázku: Čím se průtokové harmonizéry liší https://viahuman.cz/harmonizer/?

18.-19.2. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo v článku https://viahuman.cz/tajemna-moc-spiral/?

20.-21.2. odpovídejte na otázku: Z jakého skla je vyrobený Ametystový pohár ViaHuman 0,3l https://viahuman.cz/harmonizacni-pohar/?

22.-23.2. odpovídejte na otázku: Který svícen má v sobě minerály křišťál, šungit a citrín  https://viahuman.cz/kategorie-produktu/harmonizacni-tezitka-a-svicny/?

Výhra v soutěži:

Luxusní svícen ROSE z borosilikátového skla s minerály v hodnotě 1.290,- Kč

149 komentářů u „Soutěž o ručně vyráběný svícen ROSE“

  1. Minerály křišťál, šungit a citrín má v sobě HARMONIZAČNÍ SVÍCEN
    VIAHUMAN – RAINBOW 90MM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *