Soutěž o sadu 3 ručně vyrobených mýdel Caltha

V soutěži hrajeme o balíček 3 ručně vyrobených mýdel Caltha. Tří různá přírodní mýdla z kávy, kakaového másla, kozího mléka, medu, meduňky, chlorelly, z řas, drcených bylinek a dalších skvělých ingrediencí získá jeden výherce. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 18.8.2018. Výhru získala Marina Vlasatá, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.spabox.cz https://www.facebook.com/Spabox.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.spabox.cz

Internetový obchod www.spabox.cz nabízí dárkové zboží v podobě čajů, svíček, koupelnových doplňků, dále přírodní kosmetiku netestovanou na zvířatech a nakoupit si můžete také velmi zdravý kokosový olej v BIO kvalitě.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Balíček 3 ručně vyrobených mýdel Caltha obsahuje: 1x Caltha ručně vyráběné mýdlo Káva a kakaové máslo 100 g, 1x Caltha ručně vyráběné mýdlo z Kozího mléka 100 g a 1x Caltha ručně vyráběné mýdlo Meduňka, chlorella a spirulina 100 g

601 komentářů u „Soutěž o sadu 3 ručně vyrobených mýdel Caltha“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *