Soutěž o sadu LED pásků a příslušenství

V soutěži hrajeme o sadu 2 LED pásků (osvětlení) a příslušenství – 2x pohybový senzor s volitelným časem, napájení, kabeláž a montážní materiál. Díky sadě vytvoříte úžasné podsvícení například postele, vestavěné skříně nebo jiné zvolené části interiéru. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 23.8.2018. Výhru získala Ladislava Daňková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.led-world.cz https://www.facebook.com/ledworldcz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.led-world.cz

LED osvětlení si právem zaslouží velkou pozornost, kterou mu při ladění interiéru věnujeme. Široké využití a jednoduchost aplikací pomáhají vytvořit skvělou atmosféru všech místností a koutů, na jaké si jen vzpomeneme. Internetový obchod www.led-world.cz nabízí velký výběr LED pásků, LED žárovek, LED zářivek, LED panelů, LED reflektorů a řadu doplňků i produktů.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Sada LED pásků s pohybovým senzorem a volitelným časem a s nastavitelnou intenzitou jasu.

475 komentářů u „Soutěž o sadu LED pásků a příslušenství“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *