Soutěž o set šperků se čtyřlístkem

V soutěži hrajeme o nádherný set bižuterie s motivem čtyřlístku se zirkony, který obsahuje náušnice, náramek a řetízek s přívěskem. Bižuterní kov je ošetřený rhodiem, tedy velmi kvalitní povrchovou úpravou, aby šperk déle vydržel, navíc je hypoalergenní. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 28.5.2018. Výherkyní se stala Lenka Halinárová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.ziskoun.cz https://www.facebook.com/Ziskouncz-153346181396751/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.ziskoun.cz

V internetovém obchodě www.ziskoun.cz naleznete velký výběr krásných dámských i pánských šperků z chirurgické oceli nebo s rhodiovaným povrchem, smart hodinky, fitness náramky, kabelky, batohy i peněženky.

Konec soutěže

Výhra v soutěži:

Nádherný set bižuterie s motivem čtyřlístku se zirkony, který obsahuje náušnice, náramek a řetízek s přívěskem

91 komentářů u „Soutěž o set šperků se čtyřlístkem“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *