Soutěž o set – svrchní PUL kalhotky, plenu vše v jednom a plenu vkládací

V soutěži hrajeme o set kalhotek a plen v hodnotě 922,- Kč, které ocení každá maminka s malým miminkem nebo dítětem. Výherní set obsahuje svrchní PUL kalhotky – minkee, plenu vše v jednom – „bambusovou“ hladká uni a plenu vkládací – „bambusovou“ 3vrstvy. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 23.7.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.sweetmonkey.cz https://www.facebook.com/sweetmonkey.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.sweetmonkey.cz


V internetovém obchodě www.sweetmonkey.cz najdete kompletní systém bambusových látkových plenek s nádhernými designy, nepropustné podložky na přebalování, sáčky na pleny… Také dětské bambusové punčocháče, legíny, podkolenky a návleky.

Aktuální soutěžní otázka:

21.-23.7. odpovídejte na otázku: Co z nabídky se vám líbí nejvíc https://www.sweetmonkey.cz/?

Výhra v soutěži:

Set kalhotek a plen v hodnotě 922,- Kč obsahuje:  svrchní PUL kalhotky – minkee, plenu vše v jednom – „bambusovou“ hladká uni a plenu vkládací – „bambusovou“ 3vrstvy

352 komentářů u „Soutěž o set – svrchní PUL kalhotky, plenu vše v jednom a plenu vkládací“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *