Soutěž o šikovnou šperkovnici

V soutěži hrajeme o šikovnou šperkovnici ve tvaru misky s otvory na pověšení šperků po obvodu. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 5.2.2019.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky tržiště www.simira.cz https://www.facebook.com/simiracz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnovalo internetové tržiště www.simira.cz

V internetovém tržišti Simira.cz nalezne umělecké předměty, autorské šperky, originální módu, užité umění, módní doplňky, designové doplňky, originální hračky a další kreativní tvorbu. Všechny tyto krásné věci byly vyrobené ručně, klasickými řemeslnými metodami nebo byl při jejich výrobě využit jedinečný designerský nápad a byly vyrobeny v limitované sérii.

Aktuální soutěžní otázky:

11.-13.12. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo https://www.simira.cz/domov/svicky-a-mydla?

14.-16.12. odpovídejte na otázku: Co se vám líbí https://www.simira.cz/umeni?

Výhra v soutěži:

Šikovná šperkovnice ve tvaru misky s otvory na pověšení šperků po obvodu

108 komentářů u „Soutěž o šikovnou šperkovnici“

  1. Bíle látkové náušnice ve tvaru květinky, ve středu ozdobené korálky. Průměr květu cca 3cm.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *