Soutěž o Smoothie mixér Pastels Sencor

V soutěži hrajeme o nádherný Smoothie mixér Pastels Sencor se dvěma lahvemi. Bledě modrý design vás potěší, kdykoli ho v kuchyni zahlédnete 🙂 Každý 3. den zveřejňujeme na stránce soutěže novou otázku, která je spojená vždy s jedním z e-shopů, zapojených do této soutěže. Hrajeme do 14.5. 2018.

Pravidla soutěže:

1. Každý 3. den zveřejníme zde na stránce novou otázku, vztahující se k jednomu ze zapojených e-shopů. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
2. Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
3. Staňte se fanoušky všech facebookových stránek zapojených e-shopů a webů, umístěných níže:
1 – https://www.facebook.com/chaganela/
2 – https://www.facebook.com/vcelarstvispacek/
3 –
4 –
5 –
6 –
7 –
8 –

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu. Výhru z této soutěže pošleme i na Slovensko!

Aktuální soutěžní otázka:

11.-13.1. odpovídejte na otázku: Čím je podle vás nabíka e-shopu http://www.medicinashop.cz/ zajímavá?

14.-16.1. odpovídejte na otázku: Který z medů s příměsmi http://www.vcelarstvispacek.cz/MEDY-S-PRIMESMI-c3_0_1.htm byste si vybrali?

Zapojené e-shopy:

V internetovém obchodě Medicinashop.cz najdete potravinové doplňky na čistě přírodní bázi.  Všechny produkty jsou ekologicky čisté, 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva, barviva či konzervanty.

Rodinné Včelařství Špaček nabízí své vlastní výrobky v podobě výborného a kvalitního medu, medu s přísměsmi, krásných svíček ze včelího vosku, ale v internetovém obchodě Vcelarstvispacek.cz najdete také osvědčenou kosmetiku značky Pleva.

Výhra v soutěži:

Smoothie mixér Pastels Sencor se dvěma lahvemi

55 komentářů u „Soutěž o Smoothie mixér Pastels Sencor“

  1. Nabídka je zajímavá, protože houba Čaga posiluje imunitní systém a mají velkou nabídku výrobků s Čagy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *