Soutěž o Smoothie mixér Sencor s 5 lahvemi

V soutěži hrajeme o skvělý Smoothie mixér Sencor s 5 lahvemi pro celou rodinu. Výroba lahodných nápojů nebo tekuté stravy pro všechny členy domácnosti nebude žádný problém 🙂 Každý 3. den zveřejňujeme na stránce soutěže novou otázku, která je spojená vždy s jedním z e-shopů, zapojených do této soutěže. Hrajeme do 12.5. 2018.

Pravidla soutěže:

1. Každý 3. den zveřejníme zde na stránce novou otázku, vztahující se k jednomu ze zapojených e-shopů. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
2. Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
3. Staňte se fanoušky všech facebookových stránek zapojených e-shopů a webů, umístěných níže:
1 – https://www.facebook.com/AbsoluteCosmetics/
2 – https://www.facebook.com/sunkovarshop/
3 – https://www.facebook.com/naradirh/
4 – https://www.facebook.com/golddesigncz
5 – https://www.facebook.com/cuts.magnetickehlavolamy.cz/
6 – https://www.facebook.com/chalupaDinotice/
7 – https://www.facebook.com/penezenkyAHAL/
8 – https://www.facebook.com/kidsherocz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu. Výhru z této soutěže pošleme i na Slovensko!

Aktuální soutěžní otázka:

7.-9.5. odpovídejte na otázku: Co se vám líbí https://www.kidshero.cz/princess-f142.html?

10.-12.5. odpovídejte na otázku: Proč chcete Smoothie mixér vyhrát?

Zapojené e-shopy:

Internetový obchod s kvalitní kosmetikou z Velké Británie a USA Absolutecosmetics.eu nabízí pestrý výběr dekorativní kosmetiky, tělové a pleťové krémy, mléka, šampóny apod. značek Milani, Jordana, Gerard Cosmetics, L.A.Girl, L.A.Colors a I Love Cosmetics a dalších.

Vyrobte si luxusní domácí šunku z oblíbeného masa sami doma, pomocí jednoho ze šukovarů z obchodu Sunkovar-eshop.cz. Kvalitní materiál zajistí šunkovary i pro další generace a nad šunku zpracovanou doma, u které přesně víte, co v ní najdete, opravdu není 🙂

V internetovém obchodě Naradi-rh.cz si vyberou muži i ženy. K dispozici jsou sady nářadí, elektrické nářadí, dílenské nářadí, čerpadla, generátory, různé organizéry, kapsáře a kufry na nářadí, ale také třeba mixéry, odšťavňovače, udírny, mnoho doplňků a součástí nářadí a další produkty.

Česká firma GoldDesing vyrábí kvalitní a luxusní bižuterii již od roku 1990. Silně zlacené, rhodiované a stříbřené řetízky, náramky, nákotníky, přívěsky a náušnice najdete v e-shopu této firmy Goldes.cz. Tyto šperky získáte vždy s certifikátem pravosti a snadno je poznáte díky vyraženému puncu GD-SBS. Při nákupu nad 990,- Kč využijte slevový kód „Venilafi“. Vložte ho do kolonky slevový kód během nákupu, bez uvozovek a z celkové objednávky vám bude odečtená sleva 20%!

Tréninkem mozku zlepšujete jeho fungování i kognitivní schopnosti. I malé děti jsou již schopné luštit jednodušší hlavolamy a zlepšovat si tak logické myšlení i další schopnosti pro úspěšnější budoucnost. Na stránkách Eshop.kukamat.cz si můžete vybírat z originálních autorských magnetických hlavolamů pro malé děti i dospělé a z oblíbených sudoku.

Relax a romantiku zažijete v krásné chaloupce na samotě v údolí Dinotice. Ubytování v rodinném prostředí se dvěma ložnice pro až 8 osob nabízí klid, přírodu, ale i pohodlí a technologické vymoženosti v podobě WIFI a televizoru se satelitním přijímačem. V krbu si můžete rozdělat oheň, venku na ohništi opéct buřty… A na chvíli zapomenout na okolní svět, na starosti a užívat si přírodu všude kolem. Více informací najdete na tomto odkazu.

Internetový obchod Penezenky-ahal.cz nabízí pestrý výběr značkových dámských, pánských i dětských peněženek, pouzder na karty a doklady, klíčenek, kožených měšců na drobné, ale najdete v něm také visačky na kufry. Každý produkt je pečlivě vyfocený a popsaný. Ze známých značek, jejichž výrobky v e-shopu najdete, zmiňujeme například Pierre Cardin, Miss Lulu, Golunski, Always Wild, Disney a další.

Internetový obchod Kidshero.cz se zaměřuje na dětské oblečení s licenčními obrázky a velký výběr doplňků. Vybírat můžete bundy, kombinézy, kalhoty, trička, čepice, pyžama… například s hrdiny ze Star Wars, s tématikou z filmů Cars, Frozen, s oblíbenou Minnie nebo Hello Kity… Z doplňků například batohy s Angry Birds tématikou, diáře, penály, povlečení… Každé dítko i rodič si vybere 🙂

Výhra v soutěži:

Smoothie mixér Sencor s 5 lahvemi pro celou rodinu

776 komentářů u „Soutěž o Smoothie mixér Sencor s 5 lahvemi“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *