Soutěž o sportovní tašku, klobouk a šátek

V soutěži hrajeme o sportovní tašku Liga Holdall Sol’s,  o oboustranný klobouček Beechfiled v černo šedé variantě a o šátek Myrtle Beach Triangular Scarf v limetkové barvě. Všechny tři produkty získá jeden výherce. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 11.5.2018. Výhru získala Marie Sobotková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.pextex.cz https://www.facebook.com/PexTex.cz

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval e-shop www.pextex.cz

Internetový obchod s oblečením www.pextex.cz nabízí i netradiční barevné kombinace a velikosti. V e-shopu naleznete nejen dámské, pánské, dětské oblečení, obuv a módní doplňky, ale například také tašky, batohy, kabelky, ručníky, osušky, deky a další produkty.

KONEC  SOUTĚŽE!

 

Výhra v soutěži:

Jeden výherce získá všechny tyto tři výhry:

Sportovní taška Liga Holdall Sol’s
Oboustranný klobouček Beechfiled (černo/šedý)
Šátek Myrtle Beach Triangular Scarf

205 komentářů u „Soutěž o sportovní tašku, klobouk a šátek“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *