Soutěž o stříbrný náramek

V soutěži hrajeme o krásný stříbrný náramek lambáda. Je vyrobený ze stříbra o ryzosti 925/1000. Výherce si vybere z délky náramku 18 nebo 19 cm. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 5.7.2019.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. FB stránky obchodu www.ibeauty.cz https://www.facebook.com/ibeautycz/
2. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.ibeauty.cz

Na stránkách internetoveho obchodu www.ibeauty.cz najdete nádherné originální šperky ze stříbra o ryzosti 925/1000. Vybírat můžete z čistě stříbrných šperků, nebo ze šperků doplněných keramikou, jantarovými nebo tyrkysovými minerály, anebo se zirkony. Na webových stránkách naleznete i zcela originální šperky, které dokonale zkrášlí každou ženu.

Aktuální soutěžní otázky:

2.-4.7. odpovídejte na otázku: Který se vám líbí nejvíc https://www.ibeauty.cz/stribrne-naramky/?utm_source=facebook&utm_medium=PR&utm_campaign=venilafi3mesicnisoutez?

5.-7.7. odpovídejte na otázku: Jak se vám líbí novinka https://www.ibeauty.cz/stribrny-privesek-pismeno-a-velke/?utm_source=facebook&utm_medium=PR&utm_campaign=venilafi3mesicnisoutez?

8.-10.7. odpovídejte na otázku: Z jakých materiálů je set vyrobený https://www.ibeauty.cz/stribrny-set-kapka-se-syntetickym-safirem-a-zirkony/?utm_source=facebook&utm_medium=PR&utm_campaign=venilafi3mesicnisoutez?

Výhra v soutěži:

Stříbrný náramek lambáda je vyrobený ze stříbra o ryzosti 925/1000. Výherce si vybere z délky náramku 18 nebo 19 cm. 

413 komentářů u „Soutěž o stříbrný náramek“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *