Soutěž o toaletní vodu Bio4you z Francie dle výběru

V soutěži hrajeme o jednu toaletní vodu Bio4you z Francie dle výběru výherce. Úžasné elegantní vůně obsahují 100% ingrediencí přírodního původu, honosí se renomovanou certifikací Ecocert. Vyrobené byly ve Francii a výherce si vybere ze tří voňavých toaletních vod s obsahem 110ml. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 7.7.2018. Výhru získala Zaneta, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.prirodniobchod.cz https://www.facebook.com/P%C5%99%C3%ADrodn%C3%AD-obchod-Pr%C3%ADrodn%C3%BD-obchod-715520698612318/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval www.prirodniobchod.cz, výhradní distributor vysoce kvalitních přírodních produktů

Stránky a e-shop www.prirodniobchod.cz jsou stránkami výhradního zástupce a distributora zajímavých značek certifikovaných přírodních produktů pro ČR a SR. Zahrnují např. francouzské bio toaletní vody značky BIO4YOU, elegantní přírodní vůně s certifikací Ecocert. Anebo také značku ECO CLEAN – ekologické čisticí prostředky vyráběné v Dánsku, se složením podle přísných standardů certifikace Ecocert. Vybírat můžete čističe pro různé každodenní potřeby čištění a mytí, jako jsou intenzivní čistič a odstraňovač vodního kamene – výborný pro mytí koupelen, anebo WC čistič, mimochodem se 100% ingrediencí přírodního původu, prostředky na praní prádla anebo na mytí nádobí. Obaly produktů Eco Clean jsou 100% recyklované.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Jedna toaletní voda Bio4you z Francie dle výběru výherce

582 komentářů u „Soutěž o toaletní vodu Bio4you z Francie dle výběru“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *