Soutěž o USB Flash disk Kingston DataTraveler SE9 16GB

V soutěži hrajeme o USB Flash disk Kingston DataTraveler SE9 16GB. USB Flash disk má malé rozměry a odolnou celokovovou konstrukci, což je ideální kombinace pro bezpečné uchovávání i přenášení dat. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 16.8.2018. Výhru získala Petra Šolcová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.repasy.eu https://www.facebook.com/repasy.eu

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.repasy.eu

Internetový obchod Repasy.eu nabízí levné značkové notebooky a počítače z výstav nebo repasové z kvalitních zdrojů. Všechny notebooky a počítače jsou se zárukou, značek Dell, Lenovo, HP… Na stránkách e-shopu naleznete také například tablety, mobilní telefony a další.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

USB Flash disk Kingston DataTraveler SE9 16GB

452 komentářů u „Soutěž o USB Flash disk Kingston DataTraveler SE9 16GB“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *