Soutěž o úžasného metrového plyšového medvěda

V soutěži hrajeme o velkého pyšového medvěda, který měří celých 100cm. Úžasný huňatý plyšák s mašlí kolem krku potěší určitě dítě i dospělého 🙂 Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 6.6.2018. Výhru získala Lenka Tomečková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.modnimaminka.cz https://www.facebook.com/modnimaminka.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.modnimaminka.cz

V internetový obchod www.ModniMaminka.cz je plný zboží pro miminka, děti i maminky a nejen pro ně. V e-shopu najdete kojenecké oblečení, kojenecké potřeby, budoucí maminky ocení velký výběr pěkného těhotenského oblečení, kosmetiky, vybavení do dětských pokojíčků apod. Nabídka je velmi široká a průzkum obchodu vám rozhodně nějaký čas zabere 🙂

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Velký plyšový medvěd 100cm

900 komentářů u „Soutěž o úžasného metrového plyšového medvěda“

  1. Sportovní kočárek SMART, abychom měli kočárek u babičky, pro vsechny tři vnoučata, když přijedou 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *