Soutěž o úžasný stolní biokrb Table

V soutěži hrajeme o nádherný stolní biokrb Table v hodnotě 1.473,- Kč. Biokrb má 0,5 litrovou nádržku na biolíh, který se v něm spaluje. Více o biokrbech si můžete přečíst v článku Biokrby postavíte třeba i v obýváku na stůl. Hráli jsme do 22.3.2019. Výhru získala Denisa Nováková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:
Odpovězte na dvě části otázky v soutěži. Na jednu odpovídáte zde pod soutěží do komentářů nebo na Facebooku a druhá je spojená s videem na našem Youtube kanálu Venilafi tým. Na konci soutěže vylosujeme ze všech komentářů (zde na stránce, v upoutávce na Facebooku a pod videem) jednoho výherce. Výherce budeme kontaktovat e-mailem, případně jinou cestou, dle možností. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail nebo jinou cestou zaslali oznámení o výhře.
Pro soutěž platí také podrobná pravidla,  která najdete na tomto odkazu.

O e-shopu Levnekrby.cz
V nabídce internetové obchodu Levnekrby.cz naleznete kvalitní krby, biokrby, krbová kamna, sporáky na dřevo, pece na pizzu, komíny, stavební materiál a další příslušenství. V případě potřeby Vám s výběrem vhodných produktů a příslušenství v e-shopu rádi poradí na tel. čísle 604 203 515.

Soutěžní úkol:

Sem do komentářů pod soutěž (nebo na Facebooku) nám napište, který biokrb z nabídky https://www.levnekrby.cz/biokrby/ se vám líbí nejvíc a proč. Dejte lajk videu https://www.youtube.com/watch?v=95bijsgFVwc a odběr kanálu (pokud jste tak již neudělali dříve) a přímo pod video na Youtube nám napište, který slimík je podle vás nejroztomilejší.

Kde dát lajk videu a odběr YT kanálu ze soutěžního úkolu vidíte níže na obrázku podle šipek. Na Youtube musíte být zaregistrovaní a přihlášení, aby to šlo.


Výhra v soutěži:

Stolní biokrb Table v hodnotě 1.473,- Kč

31 komentářů u „Soutěž o úžasný stolní biokrb Table“

  1. Mně se nejvíc líbí BIOKRB LEGIONIS BÍLÝ – VOLNĚ STOJÍCÍ, protože dodává interiéru nádech útulnosti a věrohodně kopíruje klasické krby.

  2. Za mě se mi nejvíce líbí BIOKRB HOTEL MINI ČERNÝ- VOLNĚ STOJÍCÍ. Je takový jednoduchý a říká se, že v jednoduchosti je krása.

  3. Za mě BIOKRB MISA ČERNÝ TÜV- VOLNĚ STOJÍCÍ. Má moderní vzhled, takže se bude hodit do každého bydlení a nezabere moc místa, což je praktické

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *