Soutěž o veršované přání na zakázku expres

V soutěži hrajeme o veršované přání na zakázku EXPRES v hodnotě 450,- Kč. Výherce získá báseň k narozeninám, svátku či jiným významným událostem blízkých osob s vytvořením do 24 hodin od zadání požadavků na báseň. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 21.8.2018. Výhru získala Gabriela Ritchie, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.radostzbaleni.cz https://www.facebook.com/radostzbaleni/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.radostzbaleni.cz

Na stránkách Radostzbaleni.cz naleznete mnoho kreativních nápadů a tipů nejen o tom, jak vtipně, vkusně a originálně zabalit nejrůznější typy dárků. V e-shopu stránek si můžete zakoupit například báseň pro oslavence na přání, nebo návod na vlastnoruční výrobu fotopuzzle z vašich fotografií, můžete si nechat poradit s výběrem dárků a další možnosti se postupně připravují.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Veršované přání na zakázku EXPRES

55 komentářů u „Soutěž o veršované přání na zakázku expres“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *