Soutěž o vestu a šátek dle výběru výherce

V soutěži hrajeme o vestu a šátek, které si výherce vybere ze všech produktů v těchto dvou kategoriích. Na výběr je z flaušových dámských vest několika barev a z velké řady krásných šátků různého provedení. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 17.6.2018. Výhru získala Eva Vevodova, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.zavodnice.cz https://www.facebook.com/Zavodnice/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.zavodnice.cz

Internetový obchod www.zavodnice.cz nabízí velký výběr dámského, pánského a dětského oblečení, módních doplňků, obuvi, hraček, školních potřeb, dětského nábytku, kojeneckých potřeb, dále autodoplňky, licenční povlečení, prádlo a další produkty s motivy známých hrdinů, filmů… V nabídce e-shopu najdete také kosmetiku a sportovní potřeby.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Dámská vesta a šátek dle výběru výherce.

466 komentářů u „Soutěž o vestu a šátek dle výběru výherce“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *