Soutěž o výrobek s výšivkou na přání v hodnotě 500,- Kč

V soutěži hrajeme o výrobek (nebo výrobky) dle výběru výherce s výšivkou na přání v hodnotě 500,- Kč. Vybírat můžete z polštářků, dek, ručníků, látkových pytlíků, šátků, bryndáčků a z mnoha typů a barev výšivek i zpracování. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 6.6.2018. Výhru získala Barbora Dundálková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.bublinkashop.cz https://www.facebook.com/BUBLINKASHOPcz-200302193315318/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.bublinkashop.cz

V internetovém obchodě www.bublinkashop.cz zakoupíte kojenecké potřeby, plavecké pomůcky, doplňky ke kočárkům a autosedačkám, také látky od osvědčeného českého výrobce, pohankové, špaldové a třešňové nahřívací polštářky různých tvarů a rozměrů… A jednou ze specializací obchodu jsou také výšivky na přání v různých formách a barvách na vybrané výrobky, vhodné jako dárek třeba k narození miminka, maminkám, babičkám, jako upomínka apod.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Výrobek nebo výrobky dle výběru výherce s výšivkou na přání v hodnotě do 500,- Kč
Pokud by si chtěl výherce vybrat něco dražšího, rozdíl nad 500,- Kč mu e-shop po domluvě naúčtuje.V případě výběru zboží v hodnotě nižší jak 500,- Kč nebude rozdíl do 500,- Kč vyplacen v hotovosti.

520 komentářů u „Soutěž o výrobek s výšivkou na přání v hodnotě 500,- Kč“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *