Soutěž o výživu pro tropické a subtropické květiny

V soutěži hrajeme o homeopatickou výživu BIPLANTOL Guano (1 litr) pro podporu kvetení nejen tropických a subtropických květin. Ovlivňuje příznivě počet květenství i počet květů na nich. Zlepšuje barevnost i velikost květů. Zároveň obsahuje homeopatický komplex výživných látek příznivě ovlivňujících příznivě celkovou kondici rostlin. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 11.7.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.lukscheiter.eu https://www.facebook.com/kytkychotec/ 

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.lukscheiter.eu


V internetovém obchodě www.lukscheiter.eu si vyberete z velké nabídky tropických, subtropických rostlin a z dalších neobvyklých a zajímavých rostlin ve vysoké kvalitě. V nabídce je také sortiment na podporu pěstování – substráty, hnojiva, květináče, obaly a další. Rodinné zahradnictví se zabývá pěstováním orchidejí, tilandsií a dalších exotických rostlin tropů a subtropů celou řadu let a kromě zde v ČR vypěstovaných rostlin nabízí osvědčené pomocníky a také odborné poradenství při pěstování zakoupených květin.

Aktuální soutěžní otázka:

28.-29.6. odpovídejte na otázku: Jaký stonek má tento jihoafrický sukulent http://www.lukscheiter.eu/novinky-v-nabidce/hoodia-gordonii.html?

30.6.-1.7. odpovídejte na otázku: Která orchidej se vám líbí http://www.lukscheiter.eu/orchideje/?

2.-3.7. odpovídejte na otázku: Co byste vybrali pro vaše květiny http://www.lukscheiter.eu/hnojiva/?

4.-5.7. odpovídejte na otázku: Jakou výšku mají http://www.lukscheiter.eu/pokojove-rostliny/ananas-comosus.html?

6.-7.7. odpovídejte na otázku: Na které červencové výstavě můžete květiny vidět a nakupovat http://www.lukscheiter.eu/vystavy-2018/?

8.-9.7. odpovídejte na otázku: Který z kaktusů se vám líbí http://www.lukscheiter.eu/kaktusy/?

10.-11.7. odpovídejte na otázku: Co byste si z nabídky http://www.lukscheiter.eu/ vybrali?

Výhra v soutěži:

BIPLANTOL Guano (1 litr) – homeopatický přípravek pro podporu kvetení, od iniciace květu přes vývin poupat po nasazení a zrání plodů.

459 komentářů u „Soutěž o výživu pro tropické a subtropické květiny“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *