Soutěž o závěsný organizér na nářadí

V soutěži hrajeme o praktický závěsný organizér na nářadí (bez nářadí na fotce), který můžete připevnit na stěnu kdekoli v domě, garáži, dílně… a nářadí budete mít srovnané a na očích. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 1.8.2018. Výhru získal Richard Štěpán, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.naradi-rh.cz https://www.facebook.com/naradirh/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.naradi-rh.cz

V internetovém obchodě Naradi-rh.cz si vyberou muži i ženy. K dispozici jsou sady nářadí, elektrické nářadí, dílenské nářadí, čerpadla, generátory, různé organizéry, kapsáře a kufry na nářadí, ale také třeba mixéry, odšťavňovače, udírny, mnoho doplňků a součástí nářadí a další produkty.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Praktický závěsný organizér na nářadí (bez nářadí na fotce)

399 komentářů u „Soutěž o závěsný organizér na nářadí“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *