Soutěž o zelené olivy Manzanilla s okurkou a Gordal s cibulkou

V soutěži hrajeme o zelené olivy Manzanilla s okurkou a Gordal s cibulkou, vypěstované a konzervované přímo ve Španělsku. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 19.4.2019.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.oliva-gourmet.cz https://www.facebook.com/OlivaGourmet

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.oliva-gourmet.cz

V internetovém obchodě www.oliva-gourmet.cz můžete vybírat z kvalitních olejů, oliv a delikates, přivezených rovnou od výrobců ze Španělska. Kromě poctivých olivových olejů v e-shopu najdete například olivy v různých provedeních, španělské paštiky, nakládanou zeleninu, tapenády, octy, koření a řadu dalších dobrot. Novinkou jsou také mandle natural a loupané za výborné ceny nebo kosmetika s olivovým i dalšími oleji.

Aktuální soutěžní otázky:

21.-23.2. odpovídejte na otázku: K čemu byste si dali tapenádu vy http://www.oliva-gourmet.cz/tapenady-z-oliv/26-tapenada-s-artycokem.html?

24.-26.2. odpovídejte na otázku: Který ocet vás zaujal a proč http://www.oliva-gourmet.cz/5-octy?

Výhra v soutěži:

Zelené olivy Manzanilla s okurkou a gordal s cibulkou, vypěstované a konzervované přímo ve Španělsku

180 komentářů u „Soutěž o zelené olivy Manzanilla s okurkou a Gordal s cibulkou“

  1. Tapenáda z černých oliv s artyčokem — vyzkoušela bych ji na topinky, které milujeme. Využila bych ji také do těstovin, nebo s rajčatovým základem na pizzu.

  2. Tapenáda z černých oliv s artyčokem. Skvěle se hodí na opečený chléb, do těstovin, či smíchaná s rajčatovým základem na pizzu.

  3. Tapenáda se skvěle hodí na opečený chléb, do těstovin, či smíchaná s rajčatovým základem na pizzu…Mňamka…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *