Soutěž o živý kolagen na obličej v hodnotě 1640,- Kč

V soutěži hrajeme o minutovou anti-age péči s živým Přírodním kolagenem Inventia FACE na obličej, která nebyla v domácích podmínkách nikdy tak jednoduchá a účinná. 100 % čistý kolagenový gel, o který jste mohli soutěžit i s TV Nova v pořadu PRÁSK se nanáší na vlhkou pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. Zajistí nadstandardnímu anti-age ošetření všech typů ženské a mužské pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí, stresované, suché, ale i problematické a citlivé pokožky obličeje, krku, dekoltu a očního okolí. Kolagenový gel viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 11.6.2018. Výhru získala Milena Damašková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.zdravi.nezestarni.cz https://www.facebook.com/collagennezestarni/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.zdravi.nezestarni.cz

Eva Sojková je zakladatelkou poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz. Léta se zabývá účinky nehydrolyzovaného kolagenu – hydrátu živého kolagenu třetího řádu (Triple Helix Formula), který si zachovává neporušenou skladbu aminokyselin trojité šroubovice. Originální kvalita prodávaných výrobků a maximální spokojenost klientů je u ní vždy na prvním místě. Všechny produkty, které k nám dováží, sama používá, doporučuje i své rodině, přátelům a známým.

Nakupujte přes Zdravi.nezestarni.cz a každý nákup budete mít se slevou.
Přípravky s živým kolagenem včetně synergické kosmetiky a doplňků stravy zaměřených na celostní péči o tělo a klouby mají nejvyšší certifikáty kvality a jsou vyráběny za nejpřísnější norem GMP. Pro svoji kvalitu a mimořádné účinky se právem dostávají do popředí zájmu předních odborníků.

ISO 9001:2008 – Bezpečnost kvality (Quality Management System)
ISO 22716:2007 – Správná výrobní praxe GMP (Good Manufacturing Practices for the Cosmetic Industry)
ISO 22000:2005 – Bezpečnost potravin (Food Safety Management System)

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Přírodní kolagen na obličej Inventia FACE – Triple Helix Formula 50 ml v hodnotě 1640,- Kč

 

740 komentářů u „Soutěž o živý kolagen na obličej v hodnotě 1640,- Kč“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *