Terapie Tělovou svící – k čemu je dobrá

Terapie tělovou svící je příjemná a účinná terapie pro celou rodinu, přátele a známé. Vychází ze znalostí čínské medicíny a principů ajurvédy. Znalost těchto terapií se může stát koníčkem nebo nedílnou součástí vašeho úspěšného podnikání. Jako podnikatelská aktivita je vhodná pro kosmetičky, terapeuty, maséry, využijí ji relaxační salony a další.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že se jedná o novou, moderní techniku, která se stává v poslední době velmi oblíbenou, není tomu tak. Práce s Tělovou svící je stará tisíce let, znali ji lidé po celé planetě a používá se dodnes. Samozřejmě, že dnes mají svíce jinou formu, nicméně technika využití tzv. „komínového efektu “ se za tu dobu nezměnila.

Jedná se o doplňkovou terapii, která pomáhá harmonizovat organismus po stránce fyzické i psychické. Pomáhá při odstraňování bolestí kloubů, uvolňuje napětí, účinkuje při rýmě a nachlazení, menstruačních bolestech a v dalších případech.

Pro správný účinek je důležitá správná technika!

Je potřeba si připomenout, že i u této terapie, je nutné znát některé zákonitosti (meridiány, lidské tělo) a postupy, jedině tak bude svíčkování účinné a trvalé. Svíčkování lze kombinovat s dalšími technikami. Zesílí se tak účinek terapií a urychlí se proces hojení a regenerace.

Při svíčkování nejsou žádná podstatná omezení (až na pár výjimek, které se dozvíte na odborných kurzech). Můžeme svíčkovat malé děti i seniory. Na věku nebo pohlaví nezáleží.

V poslední době stále více maminek využívá svíčky pro své děti. Nejčastěji při nachlazení a rýmě. Velmi malé děti se dají svíčkovat i ve spánku, jen je potřeba vědět jak a hlavně kde svíci přiložit. Ne vždy svíce přikládáme přímo na postižené místo. Mnohdy se řídíme podle reflexních bodů nebo orgánových drah.

Svíce využívají hojně i sportovci, pro uvolnění úponů, šlach, kloubů a svalů. Podívejte se do e-shopu https://www.telove-svice.info/.

 

Tělové svíce se dají využít i jako doplňková terapie při masážích nebo při kosmetice. Dokážou aktivovat lymfatický systém organismu – lokálně (obličej, ruce, nohy…) nebo celkově. Velmi se osvědčují po úrazových stavech a operacích. Tělové svíce, Reflexní svíce, Ušní svíce, Speciální svíce, Čakrové svíce a Pentagramové svíce značky Michael Moder ® se vyrábí ručně, podle vlastní receptury, mají certifikaci pro celou EU a mají 2 druhy ochranných prvků – ochranný filtr a ochrannou fólii, je s nimi tedy snadná manipulace, není potřeba je podkládat gázou. Vyrábí se s 15 druhy esencí.

Další informace a termíny kurzů najdete zde: http://telove-svice.cz/svice/

Užití tělových svící (i dalších výše uvedených svící) je nedílnou součástí Moderovy metody ®. V zahraničí tělové svíce značky Michael Moder ® najdete pod názvem Celtic Body-Ear candles treatment. Michael Moder pořádá kurzy u nás i v zahraničí, kde trvale žije. Pan Moder se tématikou zdraví, poznávání sebe sama a fungováním těla, psychikou, svalovým a kosterním aparátem aktivně zabývá od roku 1982. Své zkušenosti načerpal nejen v ČR, na Slovensku, v Rakousku, Anglii, Irsku, ale i v USA a dalších zemích. Za své výsledky v trenérské, poradenské a terapeutické práci byl nominován do významné světové encyklopedie významných osobností Hübners Who is Who, jíž se stal počátkem roku 2009 členem. Jeho společnost Michael Moder® provozuje STUDIO Terapie & Fitness Michael Moder®.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *