V živém vysílání 9.4. logická hra, soutěže, zombíci

Pro dnešní večerní živé vysílání jsme připravili krásnou logickou hru The Witness, která je momentálně zdarma na Epic Games. Opět si zahrajeme o pár výher se sladkou těčkou nakonec a druhá polovina streamu bude patřit soft hororovce 7DTD. Od 18:30 se na vás těšíme na https://www.twitch.tv/venilafi.

9.4. si během první hodinky vysílání zahrajeme krásnou logickou hru The Witness. Ve druhé půlce vysílání omrkneme zombíky ve hře 7DTD. Během dne jsem přestěhovala základnu do zelené země, video najdete tady https://www.youtube.com/watch?v=h706GMAfaXY. Ve videu najdete i návod na použití debug mode. Máme už 10. level, takže si postavíme forge a začneme se zabydlovat. Čekají nás zase 3 výhry a jak se ukázalo, sladkosti zbožňujete, takže opět bude sladká těčka na konec 🙂

V průběhu živého vysílání si zahrajeme o krásné výhry:

1. Mini stavebnice LEGO, robot ze Star Wars

2. Pomocníci do kuchyně – šikovné mašlovačky

3. Pralinky – něco sladkého na závěr

Stream začneme s hrou The Witness. Je nádherně graficky zpracovaná a výborně potrápí vaše logické myšlení, nebo spíš asi moje během streamu. Ještě jsem ji nehrála, tak to bude zajímavé 🙂 Hra je ke stažení zdarma na Epic Games platformě, ale už asi jen pár dní.

V druhé půlce vysílání si zahrajeme hru 7 Days to Die. Pokud hru máte a chcete si zahrát s námi, najdete hru na serverech pod názvem Venilafi. Záznam streamované série hry najdete zde https://www.youtube.com/watch?v=rCJitSK04Cw&list=PLGQrOqJnWHpES6dFrC81obqRbGbl8syzu.


Zaregistrujte se na Twitch.tv. Klikněte na náš kanál a na Follow (sledování). Viz obrázek níže.


Na dalším obrázku najdete návod, jak si jednoduše změníte jazyk, aby se vám na Twitch lépe orientovalo. V horní liště klikněte na tři tečky, pak na Language a vyberte Češtinu.


Výhry budou rozesílány na adresy po České republice. Záznamy vysílání na Twitch zveřejníme vždy také na na našem Youtube kanálu Venilafi tým https://www.youtube.com/channel/UCWuMZSqAuKJ0Ttt9uULb3fQ.

V případě pravidelných streamů na Twitch jde o neplacenou propagaci. České e-shopy věnují výhry, které výhercům pošlou po soutěžích přímo na adresu domů. Nám za propagaci neplatí penězmi ani zbožím. Díky tomu budeme moci hrát o opravdu hodně hezkých výher a vy si užijete daleko víc zábavy.
Adresy pro zaslání výher posílejte na e-mail redakce@radytipynavody.cz
Sledujte nás na Instagramu https://www.instagram.com/venilafi/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *