Zábava s venilafi v živém vysílání 2.4.

2.4. v 18:30 spustíme první živé vysílání s výhrami na našem Twitch kanále venilafi https://www.twitch.tv/venilafi. Zahrajeme si 2 hodně oblíbené robloxové hry na našem VIP serveru, kam se můžete ke hře přidat a zahrajeme si o 5 krásných výher, které najdete níže v textu. Vysílání potrvá asi do 21:00 hodin. Živé vysílání s hrami a soutěžemi poběží od tohoto data pravidelně, každý den, vždy večer od 18:30 do 21:00 hodin. Kdo chce mít upozornění na začátek streamu na twitch, tak tím, že náš kanál venilafi sledujete, je upozornění – zvoneček vedle srdíčka automaticky zapnuté viz screen tady v textu. Pokud máte na Twitch povolené oznámení, přijde vám upozornění na každý spuštěný stream.

Roblox hry jsou zdarma a dají se hrát i na slabších počítačích. Hrajeme je celá rodina, je to pěkný relax. Proto jsme je pro naše živá vysílání vybrali jako stěžejní herní prvek. Najdete je zde https://www.roblox.com/, kde si do počítače, notebooku nebo tabletu stáhnete základní aplikaci. Přes prohlížeč (který používáte) a odkaz výše, pak budete roblox hry spouštět. Otevře se vždy samostatné okno s hrou.

V úterý 2.4. si zahrajeme během vysílání dvě hry. Na roblox mě najdete pod přezdívkou Venilafi. Pokud si s námi budete chtít během vysílání zahrát, najděte si mě v robloxu a zažádejte o přátelství. Díky tomu se budete moci připojit na VIP servery, na kterých budeme hry hrát, aby nás nerušili záškodníci 🙂 Hlavně v Booga Booga je VIP server takřka nutností, aby si člověk hru užil 🙂 Postup, jak si konkrétního hráče najdete vidíte na obrázku – do vyhledávání napíšete jméno hráče a kliknete si na Search in Players – vyhledat mezi hráči. Bohužel Roblox zatím není v českém jazyce, ale ovládání je jednoduché, tak i nováčci to zvládnou rychle.

Zahrajeme si hru Bee Swarm Simulator – Včeličky, ve které vám včelky pomáhají sbírat květiny, plnit úkoly apod. Moc pěkné herní prostředí. Hra je max pro 6 hráčů, tak v případě většího zájmu prostřídáme po určité době hráče. Hru najdete zde https://www.roblox.com/games/1537690962/Bee-Swarm-Simulator.
Druhá hra bude BOOGA BOOGA. Což je budovací dobrodružná hra. Opět krásné herní prostředí, sbíráte materiál, vylepšujete své nástroje, zbroj i schopnosti. Staráte se, abyste měli dost jídla apod. Hru najdete zde https://www.roblox.com/games/1262182609/BOOGA-BOOGA. Na server se může připojit tuším až 30 hráčů.
Během hry se můžete připojit. Když máte Venilafi v přátelích a spustíme hru, objeví se zelená ikonka u ména. Na tu si najedete šipkou myši a v otevřené tabulce kliknete na join viz obrázek níže. Do hry se dostanete, pokud je volné místo, jinak vám hra oznámí, že je „full“, tedy plná. Ale u prvních streamů se patrně nemusíte obávat, že se na vás nedostane.


V průběhu živého vysílání si zahrajeme o 5 krásných výher. Na co se můžete těšit?

E-shop cukrovinkynej.cz pošle výherci 1 kg lékořicových pendreků! Jupííí 🙂 Pendreky jsou čerstvé, takže chuť je lepší, než u těch dlouho ležících v obchodech. Pokud máte rádi pendreky jako my, rozhodně si na nich pochutnáte a kilo je už pořádná porce 🙂

Internetový obchod asnilek-shop.cz pošle výherci krásný náramek podle znamení, které si výherce zvolí – buď vlastní nebo někoho blízkého… Náramek je vyrobený z bavlněné, voskované šňůrky v barvě dle výběru a na něj budou podle vybraného znamení vloženy 4 minerální kameny.

Internetový obchod zdravizesrilanky.cz připravil pro jednoho výherce balíček svých novinek z kokosu. V balíčku budou tyto produkty: 1 x kokosová voda, 1 x kokosové mléko, 1 x kokosový panenský olej, 1 x kokosový krém. Kokosové produkty ze Srí Lanky vás lépe připraví na léto 🙂
Tvůrčí výhru dostane výherce od e-shopu mette.cz, který věnoval plstěného velikonočního zajíčka. Zajíčka můžete využít v rámci velikonočního dekorování domova dle své fantazie. V e-shopu najdete originální dekorace a výrobky. Zlaté české ručičky a fantazie vytvořily a vytváří velmi pěkné kousky pro zpříjemnění života 🙂

A na pátého výherce u nás čeká kosmetika z e-shopu DKPharma.cz. Je to Tělové mléko Australian Bodycare s olejem Tea Tree – 250 ml, které je výživné, hydratuje a lehce se vstřebává. Obsahuje přírodní olej Tea Tree s antiseptickými účinky. Přináší úlevu při podráždění nebo svědění pokožky. Zklidňuje pleť po spálení sluncem, blahodárně působí na problematickou pleť a na rozpraskanou zhrublou pokožku.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *