Zábava s venilafi v živém vysílání 3.4.

Dnes od 18:30 hodin se na vás těšíme u dalšího živého vysílání na Twitch kanále venilafi https://www.twitch.tv/venilafi. Opět si zahrajeme, zachatujeme a rozdáme pár krásných výher 🙂 Pravidla soutěží o výhry jsou jednoduchá, mít zapnuté sledování a odpovědět na soutěžní otázku do chatu během vysílání.

Ve středu 3.4. si zahrajeme během vysílání velmi jednoduchou hru Blob Simulator 2. Na roblox mě najdete pod přezdívkou Venilafi. Pokud si s námi budete chtít během vysílání zahrát, najděte si mě v robloxu a zažádejte o přátelství. Díky tomu se k nám budete moci přidat do hry a potkáme se ve videu 🙂 Postup, jak si konkrétního hráče na Roblox.com najdete, vidíte na obrázku – do vyhledávání napíšete jméno hráče a kliknete si na Search in Players – vyhledat mezi hráči. Bohužel Roblox zatím není v českém jazyce, ale ovládání je jednoduché, tak i nováčci to zvládnou rychle.

Zahrajeme si hru Blob Simulator 2, která je velmi jednoduchá na pochopení a pěkně se na ni kouká :). Hra je maximálně pro 7 hráčů. Hru najdete zde https://www.roblox.com/games/2756861770/APRIL-FOOLS-Blob-Simulator-2.

Během hry se můžete připojit. Když máte Venilafi v přátelích a spustíme hru, objeví se zelená ikonka u jména. Na tu si najedete šipkou myši a v otevřené tabulce kliknete na join viz obrázek níže. Do hry se dostanete, pokud je volné místo, jinak vám hra oznámí, že je „full“, tedy plná.


Zaregistrujte se na Twitch.tv. Klikněte na náš kanál a na Follow (sledování). Viz obrázek níže.


Na dalším obrázku najdete návod, jak si jednoduše změníte jazyk, aby se vám na Twitch lépe orientovalo. V horní liště klikněte na tři tečky, pak na Language a vyberte Češtinu.


Výhry budou rozesílány na adresy po České republice. Záznamy vysílání na Twitch zveřejníme vždy také na na našem Youtube kanálu Venilafi tým https://www.youtube.com/channel/UCWuMZSqAuKJ0Ttt9uULb3fQ.

V případě pravidelných streamů na Twitch jde o neplacenou propagaci. České e-shopy věnují výhry, které výhercům pošlou po soutěžích přímo na adresu domů. Nám za propagaci neplatí penězmi ani zbožím. Díky tomu budeme moci hrát o opravdu hodně hezkých výher a vy si užijete daleko víc zábavy.
Adresy pro zaslání výher posílejte na e-mail redakce@radytipynavody.cz
Sledujte nás na Instagramu https://www.instagram.com/venilafi/


V průběhu živého vysílání si zahrajeme o krásné výhry. Na co se můžete 3.4. těšit?

Zábavná i naučná stolní hra Dopravní značky zabaví celou rodinu. Věnoval ji e-shop Hrackovna.cz. Hru Dopravní značky můžete hrát jako pexeso, nebo s hrací deskou, fugirkou autíčka a kostkou. Výuková hra přiblíží dětem dopravní situace, značky a pravidla. U nás zabavila hra předškoláka i puberťáky. Pexeso víc bavilo puberťáky 🙂 Podívejte se na video z rozbalování a hraní https://www.youtube.com/watch?v=rl2rD57LnQY.

Další výhra je skvěle napsaný ŽIVOTOPISNÝ ROMÁN Gala Dalí od nakladatelství Metafora.cz. Geniální a silně extravagantní umělec Salavador Dalí by s největší pravděpodobností nebyl nikdy tak slavný, kdyby se svém životě nepotkal cílevědomou Dalu, jež svou silnou osobností zahýbala uměleckými dějinami. Skvělá kniha i životní příběhy 🙂

Enioshop.cz věnoval ROČNÍ PŘEDPLATNÉ ČASOPISU ENIOPSYCHOLOGIE. V časopise najdete vědecké, populárně-vědecké a laické články. Více o časopisu s články o hmotné, energetické, informační, enioanatomické, PSI-fenomenální a duchovní podstatě člověka a jeho jednotě s okolním světem, najdete na https://www.eniologiecloveka.cz/. Přečtěte si naši recenzi časopisu http://radytipynavody.cz/recenze-casopis-eniopsychologie/ a podívejte se na video k poslednímu vyšlému číslu 20 https://www.youtube.com/watch?v=gJBWj3CwjtY.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *