Zábava s venilafi v živém vysílání 5.4.

V pátek 5.4. od 18:30 hodin se na vás těšíme u dalšího živého vysílání na Twitch kanále venilafi https://www.twitch.tv/venilafi. Opět si zahrajeme, zachatujeme a rozdáme pár krásných výher 🙂 Pravidla soutěží o výhry jsou jednoduchá, mít zapnuté sledování a odpovědět na soutěžní otázku do chatu během vysílání.

V pátek 5.4. si během vysílání postavíme pár lodí a uvidíme, kam nás dovezou 🙂 Na Roblox.com mě najdete pod přezdívkou Venilafi. Pokud si s námi budete chtít během vysílání zahrát, najděte si mě v robloxu a zažádejte o přátelství. Díky tomu se k nám budete moci přidat do hry a potkáme se ve videu 🙂 Postup, jak si konkrétního hráče na Roblox.com najdete, vidíte na obrázku – do vyhledávání napíšete jméno hráče a kliknete si na Search in Players – vyhledat mezi hráči. Bohužel Roblox zatím není v českém jazyce, ale ovládání je jednoduché, tak i nováčci to zvládnou rychle.

Zahrajeme si hru Build A Boat For Treasure. Hra je maximálně pro 7 hráčů. Hru najdete zde https://www.roblox.com/games/537413528/Build-A-Boat-For-Treasure.

Během hry se můžete připojit. Když máte Venilafi v přátelích a spustíme hru, objeví se zelená ikonka u jména. Na tu si najedete šipkou myši a v otevřené tabulce kliknete na join viz obrázek níže. Do hry se dostanete, pokud je volné místo, jinak vám hra oznámí, že je „full“, tedy plná.


Zaregistrujte se na Twitch.tv. Klikněte na náš kanál a na Follow (sledování). Viz obrázek níže.


Na dalším obrázku najdete návod, jak si jednoduše změníte jazyk, aby se vám na Twitch lépe orientovalo. V horní liště klikněte na tři tečky, pak na Language a vyberte Češtinu.


Výhry budou rozesílány na adresy po České republice. Záznamy vysílání na Twitch zveřejníme vždy také na na našem Youtube kanálu Venilafi tým https://www.youtube.com/channel/UCWuMZSqAuKJ0Ttt9uULb3fQ.

V případě pravidelných streamů na Twitch jde o neplacenou propagaci. České e-shopy věnují výhry, které výhercům pošlou po soutěžích přímo na adresu domů. Nám za propagaci neplatí penězmi ani zbožím. Díky tomu budeme moci hrát o opravdu hodně hezkých výher a vy si užijete daleko víc zábavy.
Adresy pro zaslání výher posílejte na e-mail redakce@radytipynavody.cz
Sledujte nás na Instagramu https://www.instagram.com/venilafi/


V průběhu živého vysílání si zahrajeme o krásné výhry. Na co se můžete 5.4. těšit?

Zahrajeme si o 3 krásné výhry z e-shopu Khadi.cz. Budeme tedy losovat 3x, vždy o jeden z produktů na fotografii.
1. Khadi ŠAMPÓN AMLA pro objem a lesk – 210 ml
2. Khadi rostlinná barva na vlasy
3. Khadi panenský KOKOSOVÝ OLEJ BIO RAW

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *