Zdravotní obuv do školy i do kanceláře

Zdravá obuv je velmi důležitá nejen pro pohodlí a bezpečnost při chůzi, ale i z hlediska prevence a předcházení zdravotních problémů chodidel v budoucnu. Mnoho lidí, kteří trávili pracovní čas v nevhodné obuvi trpí v pozdějším věku různým typem bolestivého pokřivení prstů i dalších částí chodidel, o kterých jsme na našich stránkách již psali. Chodidla jsou během života jednou z nejvíce namáhaných částí našeho těla.

Zdravotní pantofle je vhodné nosit i ve škole, kde školáci na II. stupni často přecházejí z třídy do třídy nebo i mezi patry. Rodiče přemýšlí, jakou obuv zvolit, aby se dětem snadno nazouvala, byla pro ně pohodlná, nepadala jim z nohou a při rychlejší chůzi v ní nezakopávali nebo jim na školních chodbách nepodkluzovala. V mnoha běžných obchodech, dokonce i v hypermarketech, dnes koupíte oblíbené pantofle s uzavřenou špičkou a s proužkem na patě. Bohužel, ty mají k bezpečnosti a pohodlí přece jen daleko, i když je nosíme poměrně často doma, venku a dostávají je děti jako školní obuv. Mnohem bezpečnější, pohodlnější a zdravější jsou pro tento případ podobně vypadající Oxypas Sonic (na obrázku níže), ultralehké pantofle s protiskluzovou podrážkou a s antibakteriální úpravou materiálu. Vybírat můžete z velikostí od 35 (3) do 46 (11) a z různých barev.

Hledáte elegantní zdravotní pantofle do kanceláře? Obuv Oxypas Olga by se vám mohla líbit. Můžete zvolit z více barevných ladění. Velikostně jsou v rozpětí 36-42 (3,5 – 8). Protiskluzová podrážka zajistí, že se vám noha nezvrtne, neuklouznete po čerstvě vytřené podlaze. Speciální vlákno Coolmax v podšívce zajišťuje dobré odvádění vlhkosti, což je z hlediska zdraví a bezpečnosti velká výhoda každé obuvi. Nastavitelné pásky na suchý zip vám zajistí dostatečné pohodlí po celý pracovní den, spolu s mezipodešví, která tlumí nárazy.


Pěkná na pohled a velice kvalitní je také zdravotní obuv značky Abeba. Pověstná kvalita německých výrobců se na obuvi nezapře. Kvalitní technologické zpracování a materiály udělají vašim nohám i vám radost. Na obrázku níže je Abeba 1160. Na první pohled upoutá neotřelý design této špičkové zdravotní obuvi. Kruhové šněrování s reflexními prvky. O maximální komfort chodidla nejen při chůzi se stará acc – vyměnitelná vložka. Ergonomicky uspořádané válcovité polštářky tlumí nárazy při chůzi, zároveň okamžitě odvádí vlhkost a během vašeho odpočinku se kompletně stihnou vysušit, aby chodilo bylo stále v suchu a chladu, které mu zdravotně svědčí nejvíc.

Reklamní článek

4 komentáře u „Zdravotní obuv do školy i do kanceláře“

  1. Protože mám velmi štíhlou nohu, vybrala bych si obuv OXYPAS. Jejich výhodou jsou nastavitelné pásky , které bych já osobně velmi uvítala.

  2. Vybrala bych si elegantní zdravotní pantofle s nastavitelnými pásky…pro mě vítaná výhoda, protože mám vysoký nárt…

  3. Z nabídky bych si vybrala obuv OXYPAS.Jejich výhodou jsou nastavitelné pásky a protiskluzové podrážky vlastnosti ,které já osobně bych uvítala

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *