Živé vysílání s výhrami 8.4.

Na co se dnes můžete těšit během dalšího živého vysílání na Twitch kanále venilafi https://www.twitch.tv/venilafi. Opět si zahrajeme, zachatujeme a rozdáme pár krásných výher 🙂 Pravidla soutěží o výhry jsou jednoduchá, mít zapnuté sledování a odpovědět na soutěžní otázku do chatu během vysílání.

V pondělí 8.4. si během vysílání si zase postavíme pár lodí, uvidíme, kam nás dovezou tentokrát a omrkneme velikonoční upgrade hry a ve druhé půlce vysílání zajdeme za zombíky na 7DTD.

V průběhu živého vysílání si zahrajeme o krásné výhry:

1. 1 x skleněný svícen s čajovou svíčkou, foto je ilustrativní


2. Meduňkový čaj Pickwick, aby se vám po streamech krásně spalo 🙂


3. 1x velká čokoláda Milka, náhodná příchuť, foto je ilustrativní


Na Roblox.com mě najdete pod přezdívkou Venilafi. Pokud si s námi budete chtít během vysílání zahrát, najděte si mě v robloxu a zažádejte o přátelství. Díky tomu se k nám budete moci přidat do hry a potkáme se ve videu 🙂 Postup, jak si konkrétního hráče na Roblox.com najdete, vidíte na obrázku – do vyhledávání napíšete jméno hráče a kliknete si na Search in Players – vyhledat mezi hráči. Bohužel Roblox zatím není v českém jazyce, ale ovládání je jednoduché, tak i nováčci to zvládnou rychle.

Zahrajeme si hru Build A Boat For Treasure. Hra je maximálně pro 7 hráčů. Aktuálně má velikonoční update a sbíráme vajíčka. Abychom vajíčka do sbírky získali, je třeba zvládnout lehčí a těřší úkoly, třeba vyhrát piškvorky proti počítači. Hru najdete zde https://www.roblox.com/games/537413528/Build-A-Boat-For-Treasure.

Během hry se můžete připojit. Když máte Venilafi v přátelích a spustíme hru, objeví se zelená ikonka u jména. Na tu si najedete šipkou myši a v otevřené tabulce kliknete na join viz obrázek níže. Do hry se dostanete, pokud je volné místo, jinak vám hra oznámí, že je „full“, tedy plná.


V druhé půlce vysílání si zahrajeme hru 7 Days to Die. Pokud hru máte a chcete si zahrát s námi, najdete hru na serverech pod názvem Venilafi. Záznam streamované série hry najdete zde https://www.youtube.com/watch?v=rCJitSK04Cw&list=PLGQrOqJnWHpES6dFrC81obqRbGbl8syzu.


Zaregistrujte se na Twitch.tv. Klikněte na náš kanál a na Follow (sledování). Viz obrázek níže.


Na dalším obrázku najdete návod, jak si jednoduše změníte jazyk, aby se vám na Twitch lépe orientovalo. V horní liště klikněte na tři tečky, pak na Language a vyberte Češtinu.


Výhry budou rozesílány na adresy po České republice. Záznamy vysílání na Twitch zveřejníme vždy také na na našem Youtube kanálu Venilafi tým https://www.youtube.com/channel/UCWuMZSqAuKJ0Ttt9uULb3fQ.

V případě pravidelných streamů na Twitch jde o neplacenou propagaci. České e-shopy věnují výhry, které výhercům pošlou po soutěžích přímo na adresu domů. Nám za propagaci neplatí penězmi ani zbožím. Díky tomu budeme moci hrát o opravdu hodně hezkých výher a vy si užijete daleko víc zábavy.
Adresy pro zaslání výher posílejte na e-mail redakce@radytipynavody.cz
Sledujte nás na Instagramu https://www.instagram.com/venilafi/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *