Biokrby postavíte třeba i v obýváku na stůl

Přejete si krb? Bydlíte v bytě? Nevadí. Biokrby můžete využít kdekoli. Nepotřebujete komín, ani odvětrávání. Menší biokrby si můžete postavit v obývacím pokoji na stole, nechat se zahřívat a užít si příjemnou atmosféru plápolajícího ohně.

V ekologickém biokrbu se spaluje biolíh. Spalováním biolíhu nevznikají žádné škodliviny, ani saze nebo kouř. S biokrbem budete mít čisto v ovzduší i v bytě, a přitom si můžete užívat pozitiv, které krb nabízí. Jsou různé typy biokrbů. Volně stojící, rohové, nástěnné nebo stolní. A každý typ má mnoho variant. Biokrby nejsou jen praktické, ale i krásné dekorativní prvky. A díky širokému výběru vaiant si můžete vybrat přesně takový biokrb, který dokonale oživí váš interiér a přitom si jej umístit na nejvhodnější pozici v bytě nebo domě.

Nástěnné a rohové biokrby skvěle využijete v malých bytech a prostorách. Využívají místo, které by jinak zůstalo promarněné. Bez problémů vyhřejí celou místnost, biolíhu nespotřebují mnoho. Na výrobu krbů i zásobníků se využívá ocel. Zásobníky jsou dostatečně velké, abyste nemuseli stále hlídat a dolévat palivo. Čištění je u biokrbů potřeba minimálně.

Stolní biokrby oživí každou společenskou akci, zpříjemní večer, navodí romantickou atmosféru… Můžete je postavit na jakoukoli rovnou plochu, v kterékoli místnosti. V obývacím pokoji, jídelně, pracovně, nebo třeba v koupelně. Efekt můžete zvýšit i použitým biolíhem s vybraným aroma. V nabídce obchodu Levnekrby.cz je nyní biolíh bez aroma, s vůní kávy, nebo s vůní borovice. Lahve mají difuzér, aby se biolíh lépe a efektněji naléval, a ani kapka, aby nepřišla na zmar. Biolíh hoří žlutým plamenem a nevydá při hoření žádný zápach. Tedy kromě přidaného aroma, které naopak místnost provoní.

Volně stojící krby jsou v menších provedeních, které můžete umístit na stůl, stolek, skříňku, nebo větší, které postavéte buď volně do prostoru na podlahu, nebo ke stěně. Není třeba pod biokrby vkládat podložky. Plamen si můžete snadno regulovat. Provoz biokrbů je zcela bezpečný. Samozřejmě jde o otevřený oheň, ke kterému by se neměly přibližovat děti, zvířátka, ani se do něj nesmí nic vkládat. Který biokrb by se vám z nabídky https://www.levnekrby.cz/biokrby/ líbil nejvíc?

V Levnekrby.cz vám rádi s výběrem poradí, tel. kontakt je 604 203 515.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *