Blahodárný arganový olej z Maroka

Už po staletí je arganový olej z Maroka vyhledávaným artiklem. I jeho lisování za studena zůstalo už z dob pradávných a olej takto získaný, má nejvyšší kvalitu. Samozřejmě dnes na lisování máme nejnovější technologie, a tak je i cena arganového oleje, kterému se přezdívá marocké zlato, dostupná takřka každému. V kosmetice se užívá arganový olej hlavně na pleť a vlasy, na které má rychlé a výrazné omlazující účinky.

Internetový obchod Zahir.cz nabízí arganový olej z Maroka v nejvyšší kvalitě ve čtyřech provedeních. Prvním je BIOArganový olej s kapátkem 50 ml. Olej se nakape na navlhčenou pokožku, jemně ho vmasírujete. Nemusíte pak používat krém. Na roztřepené vlasy ho využijete jako sérum – po umytí vmasírujete pár kapek oleje do vlasů, nebo jako zábal. Pokud chcete tento produkt věnovat jako dárek, zvolte olej už v krásném dárkovém balení – BIOArganový olej s kapátkem 50 ml – dárkové balení.

Ve větším balením najdete v nabídce e-shopu BIOArganový olej 250 ml. I v tomto provedení jej můžete využívat na pleť a vlasy. Pokud chcete využít arganový olej na zábal vlasů, pro hloubkovou a intenzivní regeneraci, pak olej vetřete do vhlkých vlasů a nechte zhruba hodinu působit. Poté olej z vlasů důkladně vymyjte. Arganový olej je silný antioxidant, pleť a vlasy tak účině chrání před škodlivými vlivy a látkami. Olej obsahuje velké množství bioaktivních látek, například vitamín E, také obsahuje vyšší mastné kyseliny, které jsou důležité především pro buňky. Proto má olej pro tělo výrazné a rychlé omlazující účinky. 100% arganový olej můžete přidávat do různých domácích masek, ale používá se také v gastronomii. E-shop Zahir.cz nabízí i výše zmíněné větší balení arganového oleje v dárkovém provedení – BIOArganový olej 250 ml – dárkové balení.

Reklamní článek

1 komentář u „Blahodárný arganový olej z Maroka“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *