Červnová stream soutěž na Twitch venilafi

V soutěži hrajeme o parádní bezsáčkový vysavač ROHNSON R-147e a cyklónovou technologií, o který hrajete průběžně zde v komentářích níže. A první červnovou sobotu 1.6. od 16:00 hodin nás čeká zase velká soutěž v průběhu živého vysílání na Twitch venilafi https://www.twitch.tv/venilafi. Budeme hrát o spoustu krásných výher, které se zde na stránce postupně objeví.

Pravidla soutěže:

Sledujte náš kanál na Twitch – venilafi https://www.twitch.tv/venilafi. Návod na zapnutí sledování najdete dole pod výhrami.
1. Pokud si chcete zahrát o bezsáčkový vysavač ROHNSON R-147e a cyklónovou technologií, podívejte se na stránky e-shopů dalších výher, které budeme průběžně přidávat a vyberte ze stránek něco, co vás zaujalo. Odkaz nebo název vybraného produktu napište sem dolů do komentářů. Můžete takto okomentovat všechny výhry nebo jen některé, je to na vás. Čím víc komentářů, tím vyšší šance na výhru. Po skončení stream soutěže vylosujeme jeden z komentářů zde pod článkem a u facebookových upoutávek a jeho autor, či autorka získá krásný mixér v červené barvě.
3. O ostatní výhry si zahrajeme v živém vysílání první červnovou sobotu 1.6. od 16:00 hodin. Přijďte na stream https://www.twitch.tv/venilafi. U každé výhry položíme soutěžní otázku, odpovědi budete psát přímo do chatu na streamu. Jak vypadal průběh první strem soutěže ještě na Youtube můžete vidět tady https://www.youtube.com/watch?v=0fgUKiGb10k a jak jsme losovali o sladkou výhru nedávno na Twitch mrkněte na záznam na Youtube.

Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

VÝHRY V SOUTĚŽI

Speciální výhra: bezsáčkový vysavač ROHNSON R-147e a cyklónovou technologií, 800W, regulace výkonu, 4 stupňová filtrace
Skvělý bezsáčkový vysavač má bohaté příslušenství: účinný kartáčový nástavec pro tvrdé podlahy a koberce, štěrbinová hubice 2 v 1, hubice na čalounění. Samonavíjecí kabel, nerezovou teleskopickou trubici, 2 litrovou nádobu na prach…

Výhry, o které budeme hrát během živého vysílání 1.6. od 16:00 hodin na https://www.twitch.tv/venilafi

1. Tyrkysový přívěsek slunce věnoval internetový obchod iBeauty.cz. Nádherný přívěsek je vyrobený z kvalitního stříbra o ryzosti 925/1000. Uvnitř je vsazený tyrkysový kámen. Na stránkách internetoveho obchodu www.ibeauty.cz najdete nádherné originální šperky ze stříbra. Vybírat můžete z čistě stříbrných šperků, nebo ze šperků doplněných keramikou, jantarovými nebo tyrkysovými minerály, se zirkony apod. Zahrajte si také o stříbrný náramek od e-shopu v této soutěži http://radytipynavody.cz/soutez-o-stribrny-naramek/.

2. PC hra Call of duty black ops 2 zombies v elektronické podobě

3.  Nafukovací melounový nanuk pro parádní pohodičku v létě 🙂 od e-shopu Hrackovna.cz, ve kterém najdete hromadu skvělých hraček a her. Mrkněte na naše videorecenze z rozbalování hraček https://www.youtube.com/watch?v=cDjQS17A7qg&list=PLGQrOqJnWHpGf1b_U7om69T5nVbML1Tz3.

4. PC hra The forest v elektronické podobě

5. PC hra Farming simulator 19 v elektronické podobě

Návod na zapnutí sledování našeho Twitch kanálu:

Zaregistrujte se na Twitch.tv. Klikněte na náš kanál a na Follow (sledování). Viz obrázek níže.


Na dalším obrázku najdete návod, jak si jednoduše změníte jazyk, aby se vám na Twitch lépe orientovalo. V horní liště klikněte na tři tečky, pak na Language a vyberte Češtinu.

Výhry budou rozesílány na adresy po České republice. Záznamy vysílání na Twitch zveřejníme vždy také na na našem Youtube kanálu Venilafi tým https://www.youtube.com/channel/UCWuMZSqAuKJ0Ttt9uULb3fQ.

Adresy pro zaslání výher posílejte na e-mail redakce@radytipynavody.cz
Sledujte nás na Instagramu https://www.instagram.com/venilafi/

51 komentářů u „Červnová stream soutěž na Twitch venilafi“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *