Doplněk stravy Mega Ginkgo Guarana

Doplněk stravy Mega Ginkgo Guarana je určený především pro zlepšení paměti, pro celkovou podporu funkcí mozku, pro zlepšení psychické kondice, lepší zvládání stresu, více energie apod. Jak vyplývá z názvu, je v doplňku extrakt z listů Ginkgo biloba, další důležitou součástí je extrakt z Guarany.

Užívá se tableta obden, nejlépe společně se snídaní. Kombinace extraktů a látek je připravená tak, aby se všechny navzájem podporovaly a zvyšovaly tak celkový efekt. Což je často lepší, než při užívání pouze jednotlivých látek, kdy tak může chybět důležitá část v organismu, která zajistí uvolnění potřebných látek apod.

Gingko biloba a Guarana jsou dnes již velmi známé byliny, nejčastěji užíváne právě pro zlepšení paměti a psychických schopností. Například jsou doporučovány při studiu, vyšším stresu… Podporují celkovou cirkulaci krve a tím i vyšší a rychlejší dodávky energie do jednotlivých buněk v těle. Pro vyšší účinek jsou extrakty kombinované s hořčíkem, vitamínem B6 a dalšími látkami.

Balení vám vystačí na 2 měsíce. Český výrobce ze Zlína JML-zlin.cz nabízí na svých stránkách i další kvalitní doplňky stravy, od vitamínu C, přes beta-karoten, po další kombinace extraktů a látek pro mnoho zdravotních problémů.

1 komentář u „Doplněk stravy Mega Ginkgo Guarana“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *