Dřevěné Little Dutch TOP letošních Vánoc

Holandská firma Tiamo vyrábí dětské hračky pro nejmenší děti i předškoláky už desítky let. V posledních letech se specializují především na dřevěné hračky edice Little Dutch a měkké hračky v dalších edicích. Každý rok vyvíjí nové hračky v nejnovějších barvách a designech. Jde o produkty, které děti rozvíjí a je na ně radost pohledět.

V edici Little Dutch nechybí takové stálice jako dřevěná zatloukačka v něžném růžovém nebo modrém provedení. S ní je trénink motoriky, obratnosti, úchopu, prostorového vnímání, odhadu… velmi zábavný a tento typ hračky děti provází již několik generací. A stále se našim nejmenším líbí.

Podobnou hvězdou mezi hračkami je i dřevěný vláček. Sada obsahuje koleje, mašinku, vagóny, zvířátka, stromy. Kompletní set, kdy kolejnice a příslušenství pasují i s dřevěnými vláčky, kolejemi… od jiných výrobců. Dřevěné vláčky se tak dají rozšiřovat i v dalších letech o víc kolejí, vláčků, garáží apod. Hra, se kterou si vyhraje celá rodina trénuje kromě motoriky také logické myšlení, představivost, komunikaci…

Firma Tiamo v edici Little Dutch nabízí u jednotlivých hraček vždy verzi v růžové a modré barvě. Jemné barvy, příjemně sladěné, podporují dětský vkus a vnímání, navíc jsou uklidňující. V předprodeji můžete na e-shopu společnosti Papilios objednávat velmi kvalitně zpracovanou dřevěnou kuchyňku, skladem jsou odrážedla s nastavitelnou výškou a měkkým sedlem, skládací kufřík s holandským městečkem, flétny, harmoniky… Nasazovací kroužky patří k hračkám milovaným dětmi i rodiči, protože děti se u nich zabaví vždy dlouho a často a naučí se s nimi celou řadu dovedností.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *