Elegantní stříbrné náramky jako šperk a investice v jednom

Něžná elegance stříbrných šperků podtrhuje dívčí a ženskou krásu a vkusně doplňuje prakticky jakýkoli módní styl. Stříbro je kov, se kterým se šperkařům výborně pracuje, a proto mohou vznikat propracované kousky. Když si kupujete stříbrný šperk, zároveň i moudře investujete.

Lidé využívají stříbro minimálně 6000 let. Využívají ho jako platidlo, na výrobu šperků a v posledních desetiletích také do moderních technologií. Zásoby drahých kovů se tenčí. Tedy i zásoby stříbra. Zvlášť právě díky tomu, že se stříbro začalo ve větší míře využívat do elektronických přístrojů na spoje a nejenom tam. Nicméně i kdyby ceny stříbra nerostly, tak krásný šperk stoupá na ceně svým věkem, ale i nadčasový náramek koupený nedávno, prodáte jiné ženě bez ztráty na hodnotě. Záměrně píši jiné ženě, protože mladé šperky můžete prodávat buď do výkupen za cenu materiálu a to byste o část investice přišli. Ale pokud svůj šperk nabídnete na sociálních sítích, vždy se najde někdo, komu padne do oka.

Důležité je ohlídat si kvalitu stříbra u šperků, které chcete využít pro vlastní potěšení, ale chcete, aby byly do budoucna prodejné a mohli jste je směnit za finance nebo třeba jiný předmět, který se bude líbit zase vám. Stříbrné náramky patří ke šperkům, které jsou hojně využívané. A stříbrné náramky z dílny šperkové designérky Jitky Davidové, které najdete v e-shopu ibeauty.cz, jsou něžné, moderní a hlavně nadčasové. I za desítky let je bude toužit nosit jiná žena, pokud vám se omrzí.

V internetovém obchodě ibeauty.cz můžete vybírat z náramků v ceně od 80,- Kč po nejdražší variantu za 420,- Kč. Přestože ceny šperků jsou nízké, kvalita stříbra vysoká. Na všechny šperky používá paní Davidová stříbro o ryzosti 925/1000. To znamená, že materiál má v sobě 92,5 % ryzího stříbra. V České republice se na výrobu kvalitních stříbrných šperků jiné stříbro nepoužívá.


Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *