Kde se levně ubytovat v Praze?

Praha láká k výletům, romantickým víkendům, ale jezdíme do ní i za prací. Pro všechny výletníky i budoucí obyvatele máme dobré zprávy. I v Praze se dá bydlet levně. Jen je potřeba vědět, kde hledat. Pro všechny zájemce o levné ubytování v Praze tu máme tip na místo, kde se levně ubytujete na krátkou i delší dobu.

Místem, na kterém vždy seženete levné ubytování v Praze, je obytný komplex Rezidence Topolová. Nachází se na Praze 10 v části Zahradní město a nabízí hned několik typů krátkodobého i dlouhodobého ubytování.

Krátkodobé ubytování v Praze

Nejlevnějším typem krátkodobého ubytování jsou hostelové pokoje, jež jsou řešeny buňkovým systémem – 2 pokoje mají společné sociální zařízení. Nocleh v hostelu se dá pořídit od 149,- Kč na noc za osobu.

Ubytování formou penzionu v Praze nabízí komfortnější ubytování, než hostel a k dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Cena za jednu noc v penzionovém typu ubytování stojí od 385,- Kč za osobu.

Chystáte se na romantický víkend ve dvou? Ideální je apartmán, kde máte soukromí a jehož součástí je i sociální zařízení na pokoji. Apartmán se dá využít i dlouhodobě, pokud se jako pár chystáte vydat za lépe placenou prací v Praze. Je možné využít třeba i sklad pro více vašich věcí. Cena za ubytování v apartmánu je 735,- Kč za noc za celý apartmán.

Dlouhodobé ubytování v Praze

Pro dlouhodobé ubytování je možné najmout minimálně na rok garsonku za 9.000,- Kč nebo za 13.000,- Kč. Byt 1+1 je vhodný až pro 3 osoby. Zrekonstruované byty mají v některých případech možnost připojení k internetu. Tato možnost dlouhodobějšího bydlení je zákazníky velmi žádaná a byty jsou často hned po uvolnění obsazeny novými nájemci. Pokud tedy o tento typ bydlení máte zájem, jednejte rychle a zarezervujte si byt dopředu.

Vždy je dobré plánovat a domlouvat ubytování v Praze s co největším předstihem. Obzvlášť na vytížené období, jako jsou Vánoce, Silvestr, pro doby mimořádných kulturních nebo sportovních akcí, konaných v Praze apod.

Více informací o možnosti krátkodobého i dlouhodobého ubytování v Rezidenci Topolová najdete na webových stránkách www.rezidencetopolova.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *