Nástěnná akvária

Akvária si pořizujeme pro jejich uklidňující účinek a nebývalou podívanou. Ale co když se nám do malého prostoru bytu nevejdou? Pověste je na zeď! Nástěnná akvária díky své úspornosti a variabilitě dobývají svět. Každý prostor úžasně oživí. Můžou mít klidně šířku ke dvěma metrům. Díky tomu, že mají malou hloubku 11 nebo 16 cm, využívají minimum prostoru a můžete je mít v jakkoli velkém/malém bytě.

Nástěnné akvárium nemusí být finančně nedostižný luxus. V internetovém obchodě Matto.cz si můžete vybírat z desítek akvárií a variant provedení za skvělé ceny od 3.400,- Kč do 13.500,- Kč. U zvoleného typu akvária si vyberete barevnou úpravu, případně LED osvětlení. Akvária se platí předem, protože jsou vyráběná na míru podle vašeho přání. Hotová jsou během několika týdnů, to je u každého akvária a varianty uvedeno. Domů vám dorazí zabalené akvárium se vším potřebným k montáži na zeď. Po připevnění na zeď doplníte do akvária vše potřebné pro chov a pěstování vodních živočichů a rostlin a můžete si užívat svůj kousek podvodního ráje.

V nástěných akváriích s hloubkou 11cm můžete chovat menší sladkovodní rybky, dorůstající maximální délky 5 cm. Větší akvária s hloubkou 16 cm jsou vhodná i pro rybičky ještě o 2cm větší. Krásně v akváriu vyniknou třeba krevetky Red Cherry (Neocaridina davidi). Stejně jako známé rybky neonky (Paracheirodon innesi) jsou vhodné pro chov začátečníky a zvládnou i nějaké to opomenutí nebo chovatelský prohřešek. Nicméně i bez živočichů vypadají nástěnná akvária luxusně a úžasně, když si do nich zasadíte vodní rostliny. Pak bude údržba a péče o něco méně náročná, ale na podívané to neubere.

Nástěnná akvária se báječně hodí do kanceláří, chodeb, obývacích pokojů, ložnic apod. Uklidňující „živý obraz“ v podobě nástěnného akvária dodá prostorám originalitu, luxus, atmosféru.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *