Nejodolnější šperky jsou briliantové prsteny

Brilianty, tedy broušené diamanty, odolávají nárazům a poškrábání díky tvrdosti kamene. Ve spojení se zlatem, které zase nejlépe odolává chemikáliím, potu, soli…, jsou vytvářeny šperky, které vydrží déle, než jeden celý život. Úžasné briliantové šperky a obzvlášť briliantové prsteny bývají často dědictvím mnoha generací.

Investice do briliantových šperků se vyplatí nejen proto, že jsou to krásné a luxusní šperky a pozvednou každou image. Ale také proto, že vydrží velmi dlouho a investice se zhodnocuje. Diamantů a zlata nikdy nebude na trhu dost, aby byly uspokojeny všechny potřeby po špercích, nebo materiálu využívaném v nejnovějších technologických postupech, elektronice. Hodnota dnes koupeného šperku s brilianty každým rokem bude růst. Může přijít krátkodobá krize, kdy ceny diamantů, zlata nebo platiny na chvíli klesnou, ale z dlouhodobého hlediska jde o jednu z nejjistějších investic. Nákup briliantových šperků lidé často volí jako jednu z variant spoření na důchod.

Briliantový prsten patří k nejkrásnějším šperkům, které můžete ženě věnovat. Nádherná hra světelných paprsků se díky geniálně vybroušeným diamantům, promění v úchvatné představení, kdykoli paprsky světla na kámen a do kamene proniknou. A to nejen světla denního, ale stejně okouzlující bude i účinek umělého osvětlení. Diamanty vyráží dech právě díky těmto optickým schopnostem broušených kamenů. Proto jsou nejžádanějším šperkem při zásnubách, tedy při vyjádření lásky a oddanosti. Ale nejsou jen zásnubní nebo snubní briliantové prsteny. Briliantové prsteny jsou v různých designových provedeních, můžete si jimi udělat radost i sami, nebo je darovat například k jubileu apod.

Briliatové prsteny můžete pořídit od několika tisíc korun, jako například Danfil briliantový prsten DF2084 na obrázku výše, který v online e-shopu Zlatnictvismaragd.cz stojí 3.740,- Kč. Ale v nabídce najdete i luxusní kousky, které stojí víc jak rodinný automobil. Například Danfil briliantový prsten DF2237 z fotografie níže, který je osázený 39 brilianty a přijde na téměř 400.000,- Kč.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *