POLY GEL SYSTEM pro dokonalé nehty

Gelové nehty vypadají krásně a upraveně. Nemusíte se o ně starat tak často, jako o nehty jen klasicky lakované. Poly gel system je moderní materiál pro umělé nehty. Mísí se v něm pozitivní prvky akrylu – pevnost a gelu – pružnost. Nehty z polygelu působí přirozeně, nelámou se a dají se tvarovat ještě lépe a s větší mírou fantazie, než například akryl.

Práce s polygelem je jednodušší a rychlejší, uvnitř UV nebo LED lamp se nezahřívá. Nehty tedy nepálí. Výhodou polygelu je také to, že přilne stejně dobře na nehet, ale i na jiný, dříve použitý materiál. Polygel je v nabídce v 7 barvách, můžete jej modelovat přímo, nebo klasicky pomocí tipů (špiček na nehty). Viskozita materiálu je velmi vysoká. Díky tomu si zachovává svoji pružnost i po vytvrzení v lampě. Použít se dají obě zmíněné – UV lampy, i LED lampy.

K modeláži s polygelem je zapotřebí, kromě méně času, i méně pomůcek. S pomocí tekutiny Poly gel liquid vytvarujete polygel snadno do požadovaného tvaru. Využívat můžete špachtli speciálně navrženou na práci s polygelem. Na jednom konci je zakončená štětcem. Po vytvrzení v lampě pak už na nehet přidáte barvu a lesk a můžete se těšit z dokonalých, na první pohled pěstěných rukou, dlouhou dobu.

Reklamní článek

4 komentáře u „POLY GEL SYSTEM pro dokonalé nehty“

  1. Moc by se mi hodily krásné gelové nehty. Po půlročním pobytu na chalupě a práce na zahradě dala mým nehtům zabrat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *