Polykarbonátové desky jsou ideální na renovaci skleníků

Uvažujete o renovaci vašeho skleníku? Využijte osvědčený konstrukční prvek polykarbonát. Polykarbonátové desky mají řadu pozivitních vlastností, které budou pro váš skleník přínosem. Například jsou 250x houževnatější než sklo. Mají výborné termoregulační vlastnosti, světlo propouští velmi dobře, lehce se čistí…

Polykarbonát je oblíbeným stavebním prvkem také u architektů a designérů, právě pro svou odolnost, variabilitu velikostí, tvarů, zbarvení a další pozitivní vlastnosti. Prvním slavným polykarbonátovým výrobkem byla v roce 1999 židle jménem La Marie, navržená Philippem Starckem. Za posledních 20 let zažil polykarbonátový materiál a technologie zpracování přímo revoluci. Jedním z významných výrobců kvalitního polykarbonátu je švýcarská firma Koscon Industrial Sa. Zabývají se vývojem, návrhy, výrobou, laboratorním hlídáním kvality materiálů. Tedy vším od A do Z. Polykarbonát od Koskon nabízí e-shop Nejlevnejsipolykarbonat.cz.

Na stěny skleníků se nejvíce hodí polykarbonátové desky o síle 4mm. Zbarvení je čiré, světlo se tak bez problémů dostane k rostlinám v plné síle. Díky skvělým termoregulačním vlastnostem se teplo dlouho udrží uvnitř skleníku. Desky mají UV ochranu, nepropustí škodlivé UVA a UVB záření dovnitř.  Manipulace je díky lehkosti materiálu snadná. Metr čtvereční váží 800g. Polykarbonát je citlivý na chemické prostředky a oděrky, proto pozor při manipulaci a omývejte ho teplou vodou nebo vodou s mýdlem.

Na renovaci střechy skleníku použijte 6mm polykarbonát. V obou případech je výrobcem švýcarský Koscon. Dutinkový polykarbonát odolá i silnému větru a krupobití. V obou případech je teplotní odolnost materiálu od -40°C do +110°C. I 6mm desky mají UV ochranu před slunečním zářením, jsou čiré, tedy s dostatečnou světelnou propustností a kromě ochrany před povětrnostními vlivy drží uvnitř skleníku teplo, podobně jako boční desky.

V nabídce e-shopu Nejlevnejsipolykarbonat.cz jsou desky různých rozměrů. Jednotlivé desky vám navíc v případě potřeby zkrátí do požadovaných rozměrů. Doba dodání se v tomto případě prodlouží jen o 2 až 3 dny.

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *