Pravidla soutěží

Pokud není přímo u soutěže uvedeno jinak, platí vždy následující pravidla soutěží. Platí pro všechny soutěže pořádáné na magazínu Venilafi.cz i na všech našich facebookových i dalších stránkách, které spravujeme. 

Osoby mladší 18 let se mohou soutěží zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce. V případě osob mladších 15 let může činit úkony za nezletilého pouze jeho zákonný zástupce.
Každý soutěží sám za sebe a pouze z jedné e-mailové adresy nebo z jednoho FB profilu. Soutěžící, kteří si snaží zvýšit šanci častějšími komentáři, sdílením, hraním z více profilů apod. budou z losování vyřazení.
Pokud je v soutěži úkolem třeba lajkování stránek apod., je třeba aby toto měl soutěžící zviditelněné a byla možná kontrola při losování.
Doručovací adresa pro zaslání výhry může být kdekoli v České republice, do zahraničí výhry neposíláme – pokud není přímo u soutěže uvedeno něco jiného.
Pokud výherce nepošle adresu do 14 dní od vyhlášení výherce u soutěže, výhra propadá pořadateli nebo e-shopu, který ji měl posílat. Záleží pak na uvážení e-shopů, zda výhru pošlou i později.
Výhry nejsou právně vymahatelné.
Redakce i e-shopy mají právo na změnu výhry, pokud nastaly okolnosti, které původní výhru věnovat neumožňují.
Za odeslání výhry odpovídá odesílatel, za dopravení výhry zvolený a placený přepravce.
Výhry přímo z e-shopů putují nejčastěji 2-4 týdny, my odesíláme obvykle do tří měsíců od vylosování, případně dodání adresy. Ve výjimečných případech do jednoho roku.
Provozovatel soutěží je Eva Králová, IČO: 67561683
Informace o ochraně vašich osobních údajů a GDPR.

U soutěží nebo částí soutěží, které probíhají i na Facebook.com platí, že společnost Facebook není pořadatelem těchto soutěží ani jejich částí a nijak s nimi nesouvisí.

Zde najdete postup, jak si ověřit, že máte na profilu v záložce Informace viditelný oddíl To se mi líbí a my můžeme kontrolovat lajky. Takto by to mělo být nastavené. Pokud oddíl viditelný není, nemůžeme kontrolovat a musíme losovat znovu.


Veronice Pánkové děkujeme za následující foto návod na zviditelnění oddílu To se mi líbí na FB profilu:

3 komentáře u „Pravidla soutěží“

  1. Mám dlouhé vlasy mám delší problém s vypadavani vlasů teď na podzim k to ještě horší kůra by se určitě hodila třeba by mě pomohla to bych byla moc rada;-)

  2. V mém věku už jsou vlasy oslabené a trpím padáním. Vrásky se také prohlubují a tak každá pomoc dobrá

Komentáře nejsou povoleny.