Recenze vonné svíčky a difuzéru Locherber Milano

Myslím, že každá žena si potrpí na čistou a voňavou domácnost, navíc takhle před Vánoci. Byla jsem tedy nadšená, že jsem dostala možnost vyzkoušet luxusní vonný difuzér a svíčku značky Locherber Milano! Produkty k testování poskytl eshop Belittia.cz, který je výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Produkty, které Belittia nabízí, jsou bez parabenů, dermatologicky testované. Testované jsou na nikl, avšak nejsou testované na zvířatech, což je naprosto skvělé!

Locherber Milano přírodní vonná svíčka ve skle – mandarinka se skořicí

Po rozbalení z elegantní krabičky, byla svíčka ještě zabalena v dárkovém papíru, vše působilo opravdu luxusním dojmem. Jak můžete vidět, svíčka je bílé barvy usazena v kvalitní skleněné dóze.

Jsem nadšená, že je zrovna téhle vůně „mandarinka se skořicí“ jelikož zbožňuji vánoční vůně! Při přičichnutí působí, že bude svíčka hodně aromatická, avšak při zapálení se vůně pozvolna uvolňuje a není nijak přehnaně výrazná, spíše provoní pokoj citrusovou, jemně kořeněnou vůní, romantické skořice a svěžích mandarinek.

Tato vůně je inspirována Marokem, obsahuje karnaubský a minerální vosk a 8% vonné esence. Co bych určitě vyzdvihla je, že díky kvalitním, přírodním surovinám svíčka ani při hoření neuvolňuje žádné tělu nebezpečné látky, což jako matka 15ti měsíčního chlapečka velmi oceňuji a nemusím se tak obávat, že by synovi vůně uškodila.

Celkově jsem se svíčkou náramně spokojená a splnila veškerá má očekávání, pokud znáte někoho, kdo je posedlý aromatickými svíčkami například od Yankee Candle, myslím, že je tato přírodní svíčka Locherber Milano skvělou alternativou jak potěšit.

V případě zájmu můžete zakoupit zde https://www.bellitia.cz/prirodni-vune-do-bytu/locherber-prirodni-vonna-svicka-lh-000064-new.htm#pphoto[ef1]/1/

Vonný difuzér Locherber Milano – mandarinka se skořicí

Pokud nemáte doposud s difuzéry žádnou zkušenost, není se čeho obávat. Použití difuzéru je naprosto jednoduché, difuzér se jen otevře, nasadí se ručně zpracovávané dřevěné víko a dovnitř se vloží bambusové tyčinky, toť vše! Bambusové tyčinky skvěle nasají vonnou esenci a zjednodušují tak její šíření do okolního prostoru.

Tyčinky opravdu velmi nasáknou a jsou téměř mokré na dotek, pokud budete mít super nápad, tedy jako v mém případě a budete si chtít tyčinky osahat, opravdu to nedoporučuji, esence se z rukou poté špatně dostává 🙂

Tento difuzér se díky své vysoké složce vonné esence 20% řadí již spíše mezi bytové parfémy. Náplň je z čistě přírodních surovin, kontrolovaného původu a zpracování je v Itálii. Opět jako u předešlého produktu při hoření nevznikají žádné tělu škodlivé látky a tak se skvěle hodí i do domácností s dětmi.

Na stránkách uvádějí, že se hodí do malých prostorů, tedy i když mám ráda výrazné vůně, tak mi přijde vůně opravdu aromatická a provoněla mi krásně téměř celý byt!

Je super, že po vyprchání náplně lze zakoupit jen náhradní náplň, anebo náplň zcela jiné vůně, stačí jen dokoupit nové bambusové tyčinky a difuzér vypláchnout teplou vodou.

Pokud si potrpíte na opravdový luxus, lze na stránkách zakoupit speciální dřevěnou základnu s led bílým osvětlením a logem Locherber, do kterého se difuzér usadí a budě elegantně podsvícený.

Lze zakoupit i další alternativy bambusových tyčinek, buď jinak barevné rovné, či speciálně tvarované bambusové tyčinky. Ovšem i bez těchto doplňků sám o sobě difuzér působí opravdu elegantním dojmem a krásně ozdobí každý interiér. Difuzér dokonce předčil má očekávání, voní opravdu kořeněnou smyslnou vůní, kamarádky už se mě dokonce ptaly, co mi to doma tak krásně voní, takže za mě naprosto super!

Já určitě volím raději tyto varianty v podobě přírodních difuzérů či vonných svíček k provonění domova, než komerční elektrické strojky, u kterých si nemohu být jistá, zda složení neuškodí mně, natož malému dítěti.

Pokud vás vonný difuzér zaujal, můžete ho sehnat zde: https://www.bellitia.cz/prirodni-vune-do-bytu/vonny-difuzer-s-tycinkami-lh-420022.htm#pphoto[ef1]/0/

Autorka recenze: Andrea Jará

1 komentář u „Recenze vonné svíčky a difuzéru Locherber Milano“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *