Skvělé grilovačky s plynovými grily Weber

Nastal čas grilovacích párty, rodinných sešlostí s pořádným steaky a vy přemýšlíte, jaký gril vám udělá dobrou službu. Výbornou volbou budou plynové grily Weber. Jde o kvalitní výkonné grily s výbavou pro pohodlné grilování v různých provedeních a rozměrech.

Širokou nabídku plynových grilů Weber najdete v e-shopu Kamna-grily.cz. Plynové grily Weber splňují nejpřísnější bezpečnostní normy. Jsou navrženy tak, aby se vám s nimi pracovalo naprosto jednoduše a mohli jste si během grilování užít rodinu a přátele. Stačí zapnout přívod plynu a můžete se pustit do přípravy výborné grilované zeleniny, luxusních steaků a dalších pochoutek. K těm vám navíc grily Weber dodají i chutnou šťávu. Mají v sobě patentovaný systém Flavorizer Bars®. Díky tomu se odkapávající šťáva zachytává do aroma kolejnic a vy pak voňavou šťávou můžete pokrmy dochutit. Ani následného čištění grilů a údržby se nemusíte bát. Údržba je snadná, čištění rychlé. Využít můžete čistící prostředky Weber.

Plynové grily Weber jsou úsporné. S trochou plynu vyvinou velký žár. Gril si vybírejte i podle velikostí akcí, které budete připravovat. Na větší akce a oslavy využijete například letošní novinku Plynový gril Genesis II S-310 GBS. Jde o nový plynový gril Weber řady Genesis II v nerezovém provedení. Gril má velký grilovací rošt, tři hořáky a přípojku na iGrill3. Velký rošt má menší vyjímatelný střed, který můžete vyměnit za jinou komponentu. Komponenty tvoří litinová mřížka Sear Grate na grilování steaků, kámen na pizzu, speciální stojan na drůbež, litinový hrnec, wok, vaflovač, koblížkovač či pánev. Na tomto grilu tak hravě vytvoříte jakýkoli pokrm, na který si vaši hosté vzpomenou a budete králem či královnou grilovacích párty akcí.

Pokud potřebujete gril na akce mimo domov, výborně vám poslouží například Plynový přenosný gril Go-Anywhere. Tento cestovní gril snadno složíte i rozložíte. Váží pouze 5,5 kg. Gril je smaltovaný porcelánem, což zajišťuje jeho vysokou odolnost a kvalitu. Madlo poklopu má tepelný štít. Můžete jej tedy zvedat a přenášet a nepopálíte se. Který z plynových grilů Weber by se hodil vám https://www.kamna-grily.cz/plynove-grily-weber-3?

Reklamní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *