Soutěž o 2 cestopisná DVD s věnováním

V soutěži hrajeme o cestopisná DVD s věnováním od jednoho z cestovatelů a autorů Jirky Máry. Podívejte se zábavnou formou na Nový Zéland. 🙂 Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 28.8.2019.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.jirkamara.cz https://www.facebook.com/JirkaMaraPrerov

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.jirkamara.cz

Na cestovatelském webu https://www.jirkamara.cz/ najdete dokumentární filmy, knihy, kalendáře, informace o plánovaných diskusních besedách apod.
Jirka se svojí rodinou dokázali i přes nepřízeň osudu skvělé věci. Je mi velkou ctí představit jejich cestovatelské knihy a DVD v rámci našich soutěží. Knihy a DVD jsou napěchované informacemi a skvěle zpracované, budou se vám líbit. V žádném případě nejde o suché vyprávění faktů o daných destinacích, naopak, užijete si spoustu zábavy.

Aktuální soutěžní otázky:

24.-26.6. odpovídejte na otázku: Který z filmů vás zaujal https://www.jirkamara.cz/filmy/?

27.-29.6. odpovídejte na otázku: Kolik států projeli na výpravě https://www.jirkamara.cz/filmy/okuhepa-afrika/?

30.6.-2.7. odpovídejte na otázku: O výpravě do jakých zemí je kniha https://www.jirkamara.cz/knihy/ve-stopach-vikingu/?

Výhra v soutěži:

Cestopisná DVD s věnováním Nový Zéland – Jižní ostrov a Nový Zéland – Severní ostrov

89 komentářů u „Soutěž o 2 cestopisná DVD s věnováním“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *